PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323799}

Szukając miłości

Broken English
6,5 1 908
ocen
6,5 10 1 1908
Szukając miłości
powrót do forum filmu Szukając miłości

Cudowny film !!!

ocenił(a) film na 10

po prostu cudowny film, ambitny, nie dla półgłówków dlatego może mało popularny, ale świetnie zrobiony, i świetnie zagrany

ocenił(a) film na 8
gld

Nie sądzę raczej, żeby to było ambitne kino- pod jakim względem? Ten film niczego nie wnosi, nie daje do myślenia, ale mnie się wyjątkowo spodobał tylko dlatego, że jest taki prosty, nieprzesadzony-o niczym (krótki kawałek z życia pewnej Normy:) ). Ogólnie to ja lubię filmy tego typu- nawet bardzo, ale nie udawajmy, że to ambitne kino, bo takim nie jest :) Pozdrawiam.
P.S. Bardzo mi się podoba muzyka z tego filmu (na czele z melodią, która leciała na samym początku filmu- gdy Norma się ubierała...no i ta kiedy jechała metrem i spotkała Julianna- w ogóle to cały soundtrack)- nie sądzisz? :-)

ocenił(a) film na 10
gld

no nie wiem czy nie ambitny, mnie się w każdym razie bardzo podobał, :) świetnie zagrane role, nie można było dostrzec żadnej sztuczności. Film jest tylko z pozoru prosty, bo moim zdaniem taką prostotę i rzeczywiśtość jaką udało się uzyskać w tym filmie mało komu się udaje.

ocenił(a) film na 10
gld

i oczywiście bardzo Cię pozdrawiam :), Znam bardzo dobrze Twoje okolice :)

gld

Zgadzam się! Mi się strasznie podobał. Taki film o wszystkim i o niczym. Niby zwyczajny, a jednak sie go zapamietuje. właśnie takie kino lubię. Mój ulubiony film.

gld

Trafiłam na ten film przypadkowo na AleKino! I... bardzo mi się spodobał.
A do tego świetna ścieżka dźwiękowa

gld

Bardzo dobry film, ale szkoda, że nie skończył się w momencie, kiedy Nora zobaczyła Juliana w metrze... Takie otwarte zakończenie: podeszła do niego, czy nie i wróciła do domu, próbując najpierw pokochać siebie samą?

ocenił(a) film na 8
Purslane

Czy została na trochę dłużej (jedno piwo) czy na zawsze na pewno już nie była tą samą Normą. :) Kiedy przestała usilnie szukać tego, czego tak bardzo pragnęła, w końcu to znalazła.
Końcowa scena w metrze i kawiarni piękna. Ta mimika wyrażająca nadzieję, radość ze spotkania, ale i niepewność... ♡ <3

ocenił(a) film na 5
gld

Nie wiem mam mieszane uczucia po obejrzeniu tego filmu, z jednej strony mi się podobał z drugiej denerwowala mnie główna bohaterka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones