PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323799}

Szukając miłości

Broken English
6,5 1 908
ocen
6,5 10 1 1908
Szukając miłości
powrót do forum filmu Szukając miłości

Daje do myślenia.

ocenił(a) film na 7

Dla mnie ten film jest obrazem współczesnego, zagubionego człowieka, który wciąż czegoś szuka i wciąż za czymś tęskni. Niestety strach przez nieznanym blokuje go do działania. Przykładem jest nie tylko główna bohaterka lecz także jej przyjaciółka. To również historia samotnej kobiety, która tak na prawdę szuka nie miłości, lecz kogoś kto pomoże jej odnaleźć samą siebie. Warto oglądając ten film spojrzeć na niego z innej perspektywy. To nie jest kolejna mdła komedia romantyczna. Film polecam szczególnie osobom, które utknęły w swoim życiu w pewnym miejscu i nie mają odwagi by wyruszyć dalej. Nie koniecznie w tę samą strone co zwykle.

KingaJeden

Gdzie mozna go obejrzec?

ocenił(a) film na 7
paranormalnaa96

Oglądałam go 1 stycznia na Polsacie. Online niestety nie mogłam znaleźć.

KingaJeden

Chciałaś chyba napisać "współczesnej, zagubionej lafiryndy". Dawno nie słyszałem tak banalnych dialogów, nie widziałem tak kiepskiego montażu (Paryż to zlepek przypadkowych scen). To abdurd, że ta etiuda ma średnią nie w okolicy 4.5.

Collapsus

Aha, no i co do "To nie jest kolejna mdła komedia romantyczna" - z komedią to rzeczywiście nie miało niczego wspólnego.

ocenił(a) film na 7
Collapsus

Szanuję Twoje zdanie, kwestia interpretacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones