PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140097}

Szum morza

Umi ga kikoeru
6,3 5 745
ocen
6,3 10 1 5745
7,3 3
oceny krytyków
Szum morza
powrót do forum filmu Szum morza

Spodziewałem się raczej najsłabszego filmu ze Studia Ghibli, tymczasem miłe rozczarowanie - jest to interesująca, inteligentnie opowiedziana historia o przyjaźni i miłości, najbliżej jej oczywiście do "Only Yesterday" i "Whisper of the Heart", i nawet specjalnie im nie ustępuje. Podobno jest to dopiero połowa historii (scenariusz powstał na podst. książki) choć nie wygląda, żeby drugą ktoś planował zrealizować, ale zakończenie nie pozostawia niedosytu. Także kolejny udany film Ghibli.

ocenił(a) film na 10
_B_a_r_t_

Jak dla mnie jeden z najlepszych filmów ze Studia Ghibli. Na samym końcu
zastanawiałam się czy kiedykolwiek będzie druga część...

ocenił(a) film na 7
Beltrami

Bardzo ciekawie zrealizowany film, przypominający jak piękna choć trudna jest młodość i dorastanie. Tytuł skojarzył mi się ze stanem duszy który tkwił w bohaterach przed rozpoczęciem studiów.

użytkownik usunięty
_B_a_r_t_

Mogę jedynie podpisać się pod waszymi słowami. Bardzo dobre anime, świetny klimat, spokojnie opowiedziana historia. Bardzo prosty i dlatego też bardzo dobry film. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
_B_a_r_t_

Dobry film. Nie wywołuje większych emocji ale miło się ogląda. Szkoda, że jest to tylko połowa historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones