PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807141}

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
6,3 45 069
ocen
6,3 10 1 45069
5,9 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fakt, że Johnson i Statham zagrają w tym filmie główne role bez otoczki w postaci ekipy z F&F tylko wyjdzie temu filmowi na dobre (więcej walki i humoru, mniej patosu). Akurat tych dwóch Panów uznaję za najlepszych aktorów dzisiejszego kina akcji. Dodatkowo cenię ich za ducha sportu na co dzień, a nie tylko na potrzeby filmów.

mikew_86

Spot z Super Bowl. Niestety, to tylko krótsza wersja pierwszego zwiastuna...
https://www.youtube.com/watch?v=dvAyMzXQ6n0
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Zwiastun numer 2!
https://www.youtube.com/watch?v=HZ7PAyCDwEg

ocenił(a) film na 8
Falkor1

albo ten film będzie trwał 5h albo pokazali tu wszystko
film będzie miał 1 scenę, która może go położyć - te rodzinną bitwę "w domu"

ocenił(a) film na 6
Dworsky0

Wykrakałeś ;D
Może nie położyła filmu, ale jest to najsłabszy element. Super żołnierz i jego ekipa vs. The rock z braćmi uzbrojony w maczugi XD
Sorry Dwayne ale to było żenujące

ocenił(a) film na 4
mikew_86

Tylko, że to nie będzie kino akcji tylko znowu jakieś Avengersy :/

thccc

Wystarczy iść dwa razy w tygodniu i już się zwraca. Kosztuje 55 zł na całą Polskę miesięcznie a na rok 550

ocenił(a) film na 7
bigdady33

Jeśli ktoś mieszka w Warszawie. Mi tam nie po drodze, więc płacę 46 zł miesięcznie na pozostałe miasta i uważam, że się bardzo opłaca.

ocenił(a) film na 10
thccc

to dla mnie własnie kino akcji

ocenił(a) film na 4
michalmakula

A nie bajka?

ocenił(a) film na 10
thccc

Dla mnie nie po prostu kino akcji . I mam nadzieje ze ten duet powróci

ocenił(a) film na 8
thccc

Bajka – krótki utwór literacki zawierający morał (pouczenie), często jest wierszowany, czasem żartobliwy. Morał może znajdować się na początku (promythium) lub na końcu (epimythium) utworu albo wynikać z jego treści. Istotną cechą bajki jest alegoryczność. Bohaterami bajek mogą być ludzie, a także zwierzęta, przedmioty i zjawiska, które uosabiają typy ludzkie, cechy charakteru lub przeciwstawne poglądy i stanowiska. Jest jedną z odmian epiki, choć bajka epigramatyczna ma dużo cech lirycznych.

Jakiś debil kiedyś nazwał baśnie, animacje, superhero movie, monster movie bajkami i teraz inni to powtarzają. Nie mam pretensji bo wiem, że taki jest potoczny język, ale to jedno z najbardziej mnie irytujących zwrotów.

ocenił(a) film na 4
PMRock

haha, a nie "pieniążki" ? ;)

ocenił(a) film na 8
thccc

To też :)

mikew_86

nie napewno nie jest lepszy ogolnie to powinno miec inny tutyl procz 1 postaci nie ma nikogo innego z tamtych czesci

hercules38

poprawka: oprócz 2 postaci - jeśli dobrze pamiętam Dwayne był w 4, a Statham był w 2 ostatnich częściach, przy czym w jeszcze w "6" pojawił się na końcu jako "zapowiedź".

basmata

Najlepsze sa pierwsze czesci I glowne postacie is poczatku

ocenił(a) film na 7
mikew_86

wg mnie trochę za bardzo popłyneli pod koniec filmu

mikew_86

Niestety zupełny zawód. Bardzo lubię Fast & Furious i uwielbiam Stathama, ale ten film to porażka. Jeszcze przed połową byłam znużona, a dalej było już tylko gorzej.
A co do Dwayne'a, to jak dla mnie zdaje egzamin tylko przy lepszym scenariuszu (San Andreas) lub w większym towarzystwie (inne Fast & Furious)

ocenił(a) film na 10
basmata

mi to się aż oczy świeciły i za każdym razem wow i wow

ocenił(a) film na 3
mikew_86

Z tymi najlepszymi aktorami to popłynąłeś. Ten film to zlepek skeczy, gdzie ty tam widzisz aktorstwo?

ocenił(a) film na 3
ronin29

Chciał być uprzejmy. Nazwać Johnsona aktorem, to największy komplement, jaki mógł mu się trafić.

ocenił(a) film na 8
ronin29

Po pierwsze: nie popłynął. Po drugie: Dwayne Johnson i Jason Statham są wystarczająco dobrymi aktorami, a jeżeli brać pod uwagę kino akcji (z domeszką humoru), to wypadli rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 6
mikew_86

Mówiąc, że Dwayne Johnson jest jednym z najlepszych aktorów kina akcji, to tak jak powiedzenie, że Arnold Schwarzenegger był wybitnym aktorem. Po prostu potrzebowali mięśniaka, który będzie rzucał żartami tak jak w kinie akcji lat 90/2000. Nie ma tu mowy o aktorstwie.

ocenił(a) film na 10
_AnToS_

Dla mnie jest niesamowitym aktorem tak samo Arni . To było mistrzowskie

ocenił(a) film na 8
_AnToS_

Są aktorzy dramatyczni, są aktorzy komediowi i są też Ci od kina akcji. To, że ktoś jest aktorem od kina akcji to nie znaczy, że jest gorszego sortu, Arnie był znakomitym aktorem kina akcji, a im starszy tym lepszym aktorem dramatycznym też się stawał, zresztą Stallone tak samo. Dwayne jest bardzo dobrym aktorem kina akcji, nie miał jeszcze okazji wykazać się w roli poważnej, ale chyba po prostu tego nie chce.

ocenił(a) film na 6
PMRock

Akurat Stallone im starszy się robi, tym gorszym jest aktorem.

ocenił(a) film na 8
Akhpu

Co prawda w wielu filmach go nie widziałem w ostatnich latach, ale Creed, Plan Ucieczki, Creed 2, w tych filmach pokazał że gra dużo ciekawiej i wszechstronniej niż w latach 70, 80 czy 90.

PMRock

czyli jak ktoś nie gra w nudnym dramacie to nie jest poważny? specjaliści z filmweba...

ocenił(a) film na 8
meanraax

Nie rozumiem do czego się odnosisz.

PMRock

chyba chodziło ogólnie o te głupie wypowiedzi pseudospecjalistów jakim to Dwayne jest słabym aktorem i sugestie że jak ktoś nie gra nudnych dramatów to nie jest poważny i w ogóle jak ktoś gra w filmach akcji to nie jest aktorem. nie wiem tylko czemu odpowiedź jest do ciebie :) a tak btw to jakby Dwayne był słabym aktorem nie grałby w tylu filmach

PMRock

Polecam Ci doby film w ktorym The Rock odgrywa całkiem poważna role -Infiltrator. Zagral naprawdę wiarygodnie i absolutnie nie odgrywał tam miesniaka- zabijaki. Moim zdaniem tam pokazał co potrafi :) A film jest na faktach, dlatego tym bardziej ciekawy.

infinity11

mi to się wszystkie filmy z nim podobały w mniejszym czy większym stopniu zaczynając od Króla Skorpiona lata temu. może też dlatego ze oglądam filmy które mi podchodzą a nie jak wielbiciele okruchów życia obejrzą FnF i narzekają że niewiarygodne.. Snitch też spoko takie kino akcji bez wodotrysków ciekawe ile z tego było prawdą no i trochę komicznie to wyglądało jak taki szeroki koleś co zawsze gra kozaka był w roli zwykłego ojca który boi się kiedy do niego strzelają. z pozostałych co oglądałem była Góra czarownic, Faster, Hercules czy Scyscraper do któych przynajmniej raz wróciłem i jeszcze z 2 czy 3 tytuły które planuję kiedyś tam zobaczyć jak będzie czas.

ocenił(a) film na 3
mikew_86

Ale wiesz, że to seria o wyścigach samochodowych i związanej z tym subkulturze?
Fakt, że każdy kolejny film zdaje się coraz bardziej o tym zapominać (a w zasadzie już zapomniał w okolicach 4-5 części), wcale nie jest tu argumentem na obronę tego badziewia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones