PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807141}

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
6,3 45 190
ocen
6,3 10 1 45190
5,9 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Walka Samoa

ocenił(a) film na 3

Przepraszam, czy ja jestem upośledzony, czy w ciągu 2 sekund walka na wyspie zamienia się z nocy w dzień??

ocenił(a) film na 3
sz4m4n

Żeby to tylko to, tam jest cała masa debilizmów i nawet nie miałbym do tego pretensji bo wiadomo że to bardziej komedia niż poważny film ale scenariusz jest tak słaby i nudny że aż przeraża, kompletny brak pomysłu....

ocenił(a) film na 6
sz4m4n

jak powiedział Dekart Show, Brixton atakuje tuż przed wschodem słońca, no ale

ocenił(a) film na 5
sz4m4n

taaa wirus 30minut miał się z niej wysysać a tu południe :) Ale to i tak nic w porównaniu z fizyką filmu. Pojazdy poruszające się jak w słabej grze komputerowej, helikopter unoszący 3 pojazdy a nie mogący unieść jednego w następnej scenie... Ale cóż film rozrywkowy więc nic innego się nie spodziewałem.

ocenił(a) film na 3
przemo_7792

E, no, z tym helikopterem to wiadomo że trzeba po prostu z większym grymasem na twarzy ciągnąć drążek, wtedy uniesie samochody :)
To tak jak szesnaście razy redukować bieg podczas jazdy samochodem, a na koniec i tak główny bohater robi "ostateczną redukcję" i wygrywa wyścig :D

Pierwsze części były naiwne i naciągane, ale miało to swój cel: lekkie, łatwe i przyjemne kino. Teraz to już GI Joe, i tylko czekać aż nasi ulubieńcy wylądują w kosmosie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones