PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119215}

Szybcy i wściekli: Tokio Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
7,1 187 522
oceny
7,1 10 1 187522
4,5 13
ocen krytyków
Szybcy i wściekli: Tokio Drift
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli: Tokio Drift

Witam :)
Chciałem was zapytać czy orientujecie się która to jest chronologicznie część. W jedynce po napisach końcowych jest pokazane, że Diesel uciekł gdzieś za granicę (z tego co pamiętam jakieś ciepłe kraje), w tej części jest pod sam koniec w Tokio a w czwartej znów w ciepłych krajach. Dzięki za odpowiedź :)

kotek-era

Najpierw było szybcy i wściekli potem szybko wściekle albo za szybcy za wsciekli i na koncu tokyo drift. Proszę mnie poprawic jak coś bo sam nie jestem pewny do konca. :)

ocenił(a) film na 8
Romeo_5

1.Szybcy i wściekli
2.Za szybcy za wściekli
3.Tokio drift
4.Szybko i wściekle

ocenił(a) film na 7
baskop

Niemożliwe, aby Szybko i wściekle było po Tokio drift. W Tokio drift Chan ginie, a w Szybko i wściekle ponownie go widzimy.
1. Szybcy i wściekli
2. Za szybcy za wściekli
3. Szybko i wściekle
4. Tokio drift
Według mnie tak to wygląda ; ).
Zresztą, to wszystko ładnie się układa. W pierwszej części pod koniec Dom ucieka za granicę. W Za szybcy za wściekli mamy jakby odrębną przygodę Briana i Roma. No i w Szybko i wściekle znów mamy Doma za granicą, ponadto rozstający się z nim Chan mówi: 'słyszałem, że w Tokio są niezłe wyścigi'. Wszystko ; )

pu12szek

To sprawdź geniuszu daty wydania filmów.
To że fabuła 3 części dzieje się po fabule z części 4 nie znaczy że to niemożliwe.

ocenił(a) film na 7
kotek-era

Wg fabuły jest tak:
Szybcy i Wściekli (F&F1). Brian wyjeżdża do Miami, a Dom ukrywa się na Dominikanie. Biznes Briana z Romanem nie wypalił, albo się pokłócili, no nie ważne. Brian wraca do starej pracy. I tu mamy F&F4. W tym samym czasie jest Tokyo Drift :)

JohnnyGD

1.Szybcy i wściekli
2.Za szybcy za wściekli
3.Tokio drift
4.Szybko i wściekle - to ta gdzie ginie xxxxxxxxxx a Brian przechodzi oficjalnie na złą stronę mocy i uwalnia Van Diesel'a (spoiler) (2009/2010) a

Pomijamy 2 części pierwsze. Czasowo - czyli akcja toczy się najpierw w Szybko i wściekle a później w Tokyo Drift w tym że wydaje mi się że 3 i 4 część są w identycznym czasie lub leciutko przesunięte pod koniec 3 części (tokyo) pojawia się Van diesel a no końcu 4-ki mówi Brianowi że myśli o Tokyo ma tam znajomych. To tyle.
PS 5-ka ma się niby dziać albo po 2-ce albo po 3 i 4 ce (brak Miji) a niby jest "Lucas Black" - zresztą świetnie grał w Tokyo więc niby po 5-ce.
Tak czy siak trza obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
sokoleokoo2

van diesel? wszystko na temat.

użytkownik usunięty
gohan263

Ciężko jest ustalić kolejność pierwszych 3 filmów pod względem wydarzeń.
w "Szybkich" Brian jest funkcjonariuszem, w "Szybko i wściekle" również
W "Za szybkich" jednak jest uciekinierem, a zaczął się ukrywać w "Szybkich"
http://www.youtube.com/watch?v=FnWgnLyJbAM (Bonus z DVD za szybkich)
Wynika z niego że zaraz po wydarzeniach z pierwszej części dorwał skyline'a :D
i zaczął się ścigać w Miami. później wyczyścili mu kartotekę więc mógł z powrotem pracować dla FBI
chociaż koniec "za szybkich" na to nie wskazywał.
teraz szybko i wściekle.... Brian jest nadal funkcjonariuszem FBI

ocenił(a) film na 7

Kolejnosc wydarzeń jest taka:
1. szybcy i wsciekli
2. szybko i wściekle
3. za szybcy za wściekli
4. tokio drift

użytkownik usunięty
karolina53

No, teraz to przed Tokyo Drift będze Fast Five, bo znów podobnież ujrzymy tam Hana.

Szybko i wściekle nie jest 2 w żadnych z wariantów. Mia mówi na spotkaniu do Braina "Tyle masz mi do powiedzenia po 5 latach ?"
Kolejnosc wg mnie
1. Szybcy i wściekli - cała historia i wg mnie najlepsza z wszystkich części
Brain ucieka do Miami a Dom z Letty do Meksyku.
2. Za szybcy, za wściekli
Brain ściga się w Miami, dopadają go gliny, musi dla nich odwalic czarną robote. Interes z warsztatem Roma i Braina nie wypalił, gliny mogli mu zaproponowac dalszą współpracę, powrócił do Los Angeles.
3. Szybko i wściekle Dom z Letty w Dominicanie, napadają z Hanem na ciężarówki. Fenix rozwala auto Letty. Dom wraca do LA. W tym samym czasie Brain szuka nazwiska gościa od wyścigów.
Tokio Drift jest na końcu. Ktoś pisał, że przed szybko i wściekle, jak tam mogło byc skoro Dominica Toreto skazał sąd na 25 lat odsiadki, w ostatniej scenie szybko i wściekle jechał autobus z więźniami, Brain Mia i tych dwóch kolesi co napadali na początku na cieżarówki chcą odbic Toreto i tak się kończy ta częsc. To jak Toreto mógł uciec do Tokio skoro jest w Szybkiej Piątce i wszyscy uciekają przed glinami. Mógł tam pojechac, ale np. po Szybkiej Piątce, dowiedział się że jego kumpel Han zginął. Fabuła szybkiej piątki będzie przed Tokio Drift, będzie tam Han występował jak i czołówka z jedynki i dwójki.

ocenił(a) film na 7
Hmlkrk

Jest oczywiście tak jak napisał kolega nade mną.
1. Szybcy i wściekli.
2. Za szybcy, za wściekli.
3. Szybko i wściekle - w 14 min. jest mowa o tym, że Brian został przywrócony do służby.
4. Tokio Drift - tu chyba wszystko jasne, że to póki co najpóźniejsze chronologicznie wydarzenia.

Kolejna część wpadnie między Szybko i wściekle a Drifta.

ocenił(a) film na 7
Qnick1986

Dodam tylko, że nie zgadzam się z tym, że Tokio Drift jest częścią odrębną. Wszyskie filmy serii "szybcy i wściekli" opowiadają odrębne historie.

Na upartego można to podzielić tak:
historia Briana i Doma
1. Szybcy i wściekli
2. Szybko i wściekle
historia Briana
1. Za szybcy, Za wściekli.
historia Hana i Shauna
2. Tokio Drift

Teraz mogą kręcić jakąkolwiek część będąca kontynuacją bądź prequelem którejś z tych Historii. Mają otwartą furtkę na dziesiątki możliwości umiejscowienia w czasie kolejnych części.

ocenił(a) film na 6
Qnick1986

Pierdzielicie od rzeczy. Wiem, że się powtarzam, ale warto ustalić parę spraw:
1.Szybcy i wsciekli
2. Za szybcy za wsciekli
3.Szybko i wsciekle
4. Szybka Piątka
5. 6 część (?)
6. Szybcy i wsciekli: Tokio Drift.

Chcecie dowód, że za szybcy za wsciekli dzieją się po jedynce? Wtedy kiedy Roman oskarza ta agentke (Eva Mendes), że jest po stronie Cartera, gość zaczyna nawijać, że Brian coś o tym wie, bo już dał kiedyś przestępcy kluczyki do auta, żeby zwiał. Wtedy Brian spieprza do Miami, a Toretto do Dominikany. I mam pytanie do kolegi który powiedział, że Dom mówił coś, że ma kolegów w tokio...przecież to mówił Han. Jeśli się mylę wskaż mi fragment

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones