PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763722}
5,5 17 183
oceny
5,5 10 1 17183
4,9 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 10
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 10

W USA ląduje ufo ale daje szanse mieszkańcom Ziemii na przeżycie - muszą wygrać wyścigi samochodowe z ich super nowoczesnymi kosmicznymi pojazdami. Prezydent wzywa na pomoc Torreto i jego ekipę. Po pokonaniu Marsjan ci są pod wrażeniem zdolności ekipy i zabierają ich na Saturn gdzie co roku odbywa się kosmiczna sesja F1. Tam spróbują wyprzedzić ekipę z Plutona która nie ma sobie równych.

Marcin5800

Brzmi jak fake, za mało fantastyki

5476

Chyba właśnie za dużo, to na pewno fake. FIlmy Szybcy i wściekli są super, wszystkie 9 części a to brzmi jak coś strasznie głupiego. Głupsze nawet niż Szybcy i wściekli 7 chyba.

Marcin5800

Bzdury piszesz. Nie będzie żadnych ufo. Będzie crossover z Godzilla i Kongiem. Godzilla i Kong połączą ponownie siły by skasować Doma i jego ekipę. W między czasie nowa technologia pozwoli na wskrzeszenie Braina, który zdradzi i Doma i Mię i prześpi się z Letty i jakimś czarnoskórym azjata. Dodatkowo okaże się, że Kong w rzeczywistości jest płci żeńskiej i pocieszając Doma zbliża się mocno do siebie. Dom i Kong będą chcieli uciec do wnętrza ziemi ale Power Rangers ich powstrzymają.

Zgrywus90

Ty chyba piszesz o Fast XI... W sensie słyszałem o obydwóch wersjach, ale ta z Gozillą będzie chyba jak już wrócą na Ziemię, więc to chyba jednak XI

Zgrywus90

Kto to jest ten "Brain" ?

squake

Kuzyn Brajana

squake

Mózg operacji:)

raf_filmweb

No tak... jak sama nazwa wskazuje :D

Zgrywus90

Jak mają wskrzesić Briana, skoro on żyje? :)

ocenił(a) film na 3
Marcin5800

A na koniec wszyscy zasiadają do stołu na grilla z Alien Family

ocenił(a) film na 4
Marcin5800

ja ci powiem że wolałbym żeby zrobili to co napisałeś niż to co w rzeczywistości powstało ;)

Spicke

Też jestem za bo to co właśnie oglądnąłem to jakaś parodia. Nie mam na myśli pojazdów łamiących prawa fizyki bo do tego to już się od 4 części zdążyliśmy przyzwyczaić. Tylko o tej fuszerce dopuszczonej do "ruchu". Jak skakali pomiędzy budynkami Lykanem było mniej CGI niż tutaj przy jeździe po schodach ;-) Druga sprawa to syn Dom'a serio musieli?

ocenił(a) film na 2
Marcin5800

Tak to juz jest jak wkradnie sie komercha.

Jedzie z tacy odgrzewany kotlet.

Wyniki pokazuja, jak niewymagajacy są "widzowie". Tandetne teksty, nierealny scenariusz, nuda.

Ale chyba juz ze wszystkim "masowym" jest. Brak unikalnosci, tresci.

Popyt na tego typu szajs pokazuje na jakim (nie)poziomie są poprostu ludzie

Marcin5800

jak nie ma wybuchów i samochodów z napędem na Nihonium to masz złe źródło :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones