PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 400
ocen
7,3 10 1 160400
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

W Tokyo Drift nie pokazali sceny, że jakiś koleś do niego podchodzi i rzuca zapalniczkę? WTF

Funak

Bo tak im się podoba. Ludzie jakie wy macie problemy. Musieli to jakoś połączyć przecież. Skąd w ogóle wiesz że w TD nie zginął z ręki Stathama skoro jak już pisałeś, nie powiedziano tam tego?

Valenciaa

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie komentuj. A wiem, że w TD nie zginął z ręki Stathama, bo pokazali nam tego białego kolesia z Tokyo Drift z laską, którzy patrzą na wrak samochodu i na ich oczach (i naszych) wybucha. I nie ma żadnego kolesia z zapalniczką.

Funak

Jak zakładasz temat na forum ogólnym to licz się z tym że ktoś na niego odpowie, nie ważne czy Ci się odpowiedź spodoba, czy nie.
Po prostu chodzi o to, że musieli to jakoś połączyć i tyle.

Funak

Poza tym nawet w 6 części nie było motywu z zapalniczką.

Valenciaa

Chodziło mi o komórkę, z której dzwonił do Doma...

ocenił(a) film na 10
Valenciaa

Film podobno banalny,głupi i dla dzieci. Ale jak się ukazuję większość nie rozumie takich prostych elementów zastosowanych w filmie. A to na prawdę czytając któryś raz te pytania dla czego Han żyję skoro zginął w Tokio Drift i dla czego w 3 części nie widzieliśmy Iana to na prawdę aż się nasuwa myśl samobójcza.

FF7manifo

Nie rób ze mnie idioty, bo nie zadałem pytania dlaczego Han żyje skoro zginął w TD, chodziło mi tylko o pojawienie (czy też raczej niepojawienie się) Iana w końcówce trzeciej części.

ocenił(a) film na 10
Funak

Akurat ten post nie kierowałem do Ciebie tylko do Velenciaa. Wiem że chodziło Ci o coś innego ale to o czym napisałem na prawdę jest tego pełno na forach a i tak ciągle zadają te pytania (które wymieniłem). Jak będę kierował coś do Ciebie na pewno się o tym dowiesz w powiadomieniach.

Pozdrawiam :)

FF7manifo

No tak, pewnie wielu się nadal zastanawia, więc dobrze, że napisałeś i sory, że tak wyskoczyłem na Ciebie.

Również pozdrawiam ;)

Funak

Bo nie zginął z ręki Statham'a... Auto zapaliło się z jakiegoś powodu mechanicznego... Usterka układu paliwowego czy też układu podawania NO5 do komory wtryskowej
Statham wysiadł z Auta, rzucił naszyjnikiem i poszedł za Mazdę Hana, i dalej przed siebie. W Tokyo Drift ori. Jest pokazane jak ten nazwany przez ciebie biały koleś z laską, podbiega pod RX7 gdy Statham już był za nią więc jak można go było tam dostrzec... Wgl sry że piszę to po takim czasie ale poprostu twoja nieuwaga dobiła mnie wewnętrznie

Funak

Jaką zapalniczkę? Przecież Han wyjechał na skrzyżowanie, albo coś takiego i w niego przywalił samochód, a, że Mazda HAN'a miała nitro, to wybuchło... Stathama pokazali, bo musiało być jakieś wejście w "7".

Mateuszek123321

no tak samochody się zgadzają, ale w Tokyo Drift nie pokazali żadnego kolesia z komórką, który gada koło palącego się samochodu Hana, więc jeśli chcą być wiarygodni - muszą być precyzyjni...

ocenił(a) film na 10
Funak

Trudno tu wytrzymać czytając nie których użytkowników. Aż sama głowa się gotuję. Ale postaram Ci się to jakoś wyjaśnić jeżeli przez złość nie zepsuje wcześniej klawiatury.

Tokio Drift było kręcone w 2006 roku. Nakręcili tak jak nakręcili i wypuścili. Nie zaliczano tej części do reszty tylko uznawano ją jako oddzielna część. Kilka lat później wracając do głównych bohaterów (Brian,Dom itp) postanowili że nakręcą to tak żeby połączyć z Tokio Driftem. Więc powstałą część 4 potem 5 i 6 które tak na prawdę działy się przed Tokio Driftem na co wskazuję to że Han żyje i jego rozmowy na temat Japonii i że chcę się tak wybrać.

W Tokio Drift poznawaliśmy historię Shauna i widzieliśmy wszystko tak jakby jego oczami. Shaun podczas pościgu i podczas tego gdy w mazdę Hana uderza inny samochód, który powoduję że Han znajduję się do góry nogami nie zauważa i nie domyśla się nawet że to mogło być zaplanowane. Był w szoku i patrzył się tylko na Hana.

Oglądając Szybkich i Wściekłych 6 widzimy tu historię z drugiej perspektywy i dopiero teraz dowiadujemy się co tak na prawdę się tam wydarzyło.

Coś jeszcze nie jasne? coś wytłumaczyć? pisz. Postaram się pomóc...

Zapraszam również na moją stronę fastfurious7.manifo. com

ocenił(a) film na 10
FF7manifo

''Dominic Toretto... Nie znasz mnie. Ale poznasz'' - te słowa wypowiada Ian a chwilę wcześniej rzuca obok samochodu naszyjnik Doma/Letty który w 6 części miał przy sobie Ian gdyż ''zabrał'' go Letty.

FF7manifo

I znowu robisz ze mnie idiotę... Wiem kiedy były kręcone wszystkie części. A podstawienie kolesia z naszyjnikiem w scenie, która już kiedyś była nakręcona, zmienianie jej wydaje się kompletnie głupie.

ocenił(a) film na 10
Funak

Wiem że rozumiesz kolejność. Po prostu wytłumaczyłem Ci (i innym którzy tu zajrzą) że obie sceny były te same tylko pokazane z innej perspektywy. Chcieli pociągnąć dalej serie dla tego wymyślili coś takiego. Trzeba po prostu przymknąć na to oko.

ocenił(a) film na 9
Funak


Sam robisz z siebie idiotę nie rozumiejąc tak prostej rzeczy.

Wymyślili sobie takie a nie inne połączenie Tokyo z resztą serii i koniec - pogódź się z tym.

Nie ma co filozofować, że w Tokyo nie było widac gościa z komórką. Wtedy gdy to kręcili nikt nawet nie pomyślał, że ta śmierć będzie miała większe znaczenie.

Valenciaa

A ty nie zesraj się czasem pod każdym jego postem.

Funak

Będę srać gdzie mi się tylko podoba.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
Valenciaa

haha, to było dobre :)

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

To żeś d***bał.

olekczerwony

do**bała jak już.

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

No to do**bała. Przepraszam, nie zauważyłem, że jesteś kobietą.

Valenciaa

ale suche

Funak

Nie pokazali tam żadnego gościa z komórką, bo myslę, że po prostu nie miało to znaczenia dla fabuły trzeciej części. Natomiast teraz wykorzystali to zdarzenie do wprowadzenia postaci Stathama i wyjaśnienia prawdziwej przyczyny śmierci Hana, która wydaje mi się, że początkowo miała być po prostu wypadkiem.

Funak

dodatkowo, ciężko wymagać precyzyjności od filmów, które mają fabułe mało wymagającą użycia szarych komórek. :)

Funak

Tyle że w tej scenie widać samochód tylko z jednej strony więc nie wiesz co się działo za nim.Potem Sean odjeżdża i tyle.

dragonmen32

czym odjeżdża?

ocenił(a) film na 9
Funak

Wtrącę się w tą rozmowę. On tam nie rzucił zapalniczki, tylko jak wspomniał FF7manifo naszyjnik Letty. Nie pokazali tej sceny z gościem z komórką. Ale skąd wiesz czy tam był czy nie, skoro nie pokazali? A kiedy przyjrzysz się uważnie śmierci Hana w Tokio Drift, to możesz zauważyć, że kiedy ktoś zagląda do Mercedesa, który zabił Hana. Nikogo w środku nie ma, co było kolejną że tak powiem furtką. Więc właściwie, wszystko się tu zgadza. To co zobaczyliśmy w 6 jest tą samą sceną co z Tokio Drift, tylko widziane z innej perspektywy.

ocenił(a) film na 8
olekczerwony

A wiem że tam był czy nie, bo jest urywek w tokio drift kiedy ludzie zaglądają do mercedesa i opiekują się kierowcą :P Tak więc podsumowując całe powyższe pierd**enie, gwoli wyjaśnienia proszę zobaczyć to http://www.youtube.com/watch?v=CHg99eDoWRg :)

Błąd twórców jest ewidentny ale do wybaczenia bo mamy odstęp 6 lat między produkcją, jednak ja zrobiłbym to trochę inaczej. Tj. zrobiłbym scenerię z tokio drifta z płonącą mazdą, już i tak musieli to zrobić i Statham wysiadłby z auta, odepchnął ludzi, spojrzał na Shown-a i odszedł w drugą stronę a naszyjnik Letty trzymałby w garści wykonując telefon... Wszystko byłoby ścisłe i nikt by bólu dupy nie miał.

ocenił(a) film na 9
OneManAmry1991

Nie chcę się spierać, jednak ja tam widzę, że tego kierowcy nie ma.

ocenił(a) film na 10
olekczerwony

Można mówić że kierowca był a ludzie sprawdzali czy żyję lub że kierowcy nie ma i ludzie idą spojrzeć czy jest ktoś jeszcze lub po prostu taki odruch.

Oglądając FF6 można stwierdzić że kierowcy nie ma. Podczas gdy Ian uderza Mercedesem w Mazdę wychodzi z auta i inni kierowcy widzą to ( nie którzy mają telefon i dzwonią) po czym udaję się w stronę Mazdy, rzuca naszyjnik i wykonuje telefon w tym czasie samochód wybucha. Dopiero po wybuchu samochodu ludzie podchodzą do Mercedesa i zaglądają do środka. Wygląda to tak jakby tam nikogo nie było.

Gdy Ian szedł do Mazdy i rzucał naszyjnik po czym wykonywał telefon w tym czasie Shaun biegł do Hana ale wybuchł go odepchnął. Myślę że nie widział Ian'a bo biegł i nie zwracał na to uwagi.

A tutaj odpowiedź na pytanie autora tego tematu: Nie widzieliśmy Iana w Tokio Drifcie gdyż kamera nie nagrywała z tamtej strony i go nie widzieliśmy. Pokazywała tylko Hana i Shauna. Ian był bardziej z lewej. A dopiero w FF6 pokazali nam z drugiej perspektywy to co działo się z boku i naprawdę.

OneManAmry1991

Jakiemu kierowcy pomagali? Nikogo tam nie było xdddd

Funak

Ludzie rany !! poogladajcie ze zrozumieniem wszystkie cześci to pokapujecie wszystko :P
kolega powyzej mojego komentarza wyjasnił o co chodzi, pokazali scene z innej perspektywy .. i tyle !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones