PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 381
ocen
7,3 10 1 160381
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

Właśnie skończyłam oglądać 6 część i ryczę niesamowicie, na myśl o tym, że mogę nie ujrzeć go
już nigdy w tej roli. I właśnie tu moje pytanie. Czy sceny z 7 były nakręcone przed wypadkiem czy po?
Ponieważ w obsadzie na filmweb widnieje jego nazwisko i boje się, że robię sobie złudną nadzieje.

rebelliousxx33

Paul zginął w połowie kręcenia 7 części. Więc te sceny, które nakręcili jak jeszcze żył normalnie będą a resztę dograją z pomocą jego braci, którzy swoją drogą, są do niego strasznie podobni.

Valenciaa

Tym bardziej przeryczę cały film. eh. Dzięki :) mimo wszystko super będzie go zobaczyć jeszcze trochę.

rebelliousxx33

Jeśli chodzi o Paula to polecam też inne filmy z jego udziałem.
Nie ma za co. ;)

Valenciaa

Oglądałam większość filmów z nim. Wcześniej nie wiedząc nawet, że to właśnie on. Ale pokochałam Szybkich i wściekłych i rolę jaką grał u boku Vin Diesel'a więc żaden film mi tego nie zastępuję. Jestem zmuszona wracać to wszystkich części co jakiś czas :)

rebelliousxx33

Jak oglądałaś filmy i nie wiedziałaś, że to on? :)

Valenciaa

Źle ujęte. Oglądałam niektóre filmy parę lat temu. Natomiast tą serię odkryłam niedawno a samego Paula Walkera dopiero przy podwójnej tożsamości. Czyli nie wiedziałam parę lat temu kim jest Paul Walker. A filmy oglądałam nie zwracając uwagi, że to właśnie on.

rebelliousxx33

Pierwszy film jaki widziałam z jego udziałem to był "Za Szybcy Za Wściekli" ;) Później postanowiłam kontynuować oglądanie filmów z Paulem i tak mi już zostało. Widziałam prawie wszystkie. :)

rebelliousxx33

mnie tam nikt nie zmusza :P oglądam, bo bardzo lubię tą serię , właśnie znów obejrzałam, ride or die :P pozdrawiam :)

isw138

https://www.youtube.com/watch?v=o8UCI7r1Aqw czas tak szybko płynie, ale dzięki filmom, niektórzy będą żyć wiecznie (*)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones