PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 381
ocen
7,3 10 1 160381
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

1) Jeśli Interpol poszukuje najgroźniejszego człowieka na świecie (żołnierza SAS), zwraca się do kryminalistów, których podstawową umiejętnością jest prowadzenie pojazdów,
2) Plan ścigania najgroźniejszego człowieka na świecie przede wszystkim musi obejmować pościgi samochodowe. W Anglii widocznie policja nie ma helikopterów, a może zakup kilku stuningowanych aut kolekcjonerskich oraz BMW wychodzi taniej,
3) Jeśli chcesz namierzyć najgroźniejszego człowieka na świecie, zlecasz to zadanie poszukiwanemu policjantowi. Kumple najgroźniejszego człowieka na świecie poczują się na tyle pewnie, że po chwili wszystko o nim powiedzą.
4) Gdy funkcjonariusz Interpolu namierzy najgroźniejszego człowieka na świecie i będzie go trzymać na muszce, oczywiście go nie zdejmie. Najważniejsze jest słowo dane przestępcy.
5) Szyba samochodowa w amerykańskich samochodach z lat 70-tych wykonana jest z gąbki i świetnie amortyzuje uderzenia z prędkością ponad 100 km/h
6) Gdy najgroźniejszy człowiek na świecie wjedzie swoim samochodem na pokład startującego samolotu, oczywiście pierwszą rzeczą jaką zrobi nie jest zamknięcie luku ale przywitanie się z pozostałymi członkami bandy, złożenie sobie życzeń lub połamanie się opłatkiem,
7) Gdy najgroźniejszego człowieka na świecie ktoś atakuje, ten ucieka, żeby po chwili wrócić,
8) W bójce najważniejsze jest jedno -trzeba przyjąć w pierwszej kolejności niezliczoną ilość kopniaków w głowę i w brzuch. Gdy kopiący już się zmęczy od zadawania ciosów, można przystąpić do kontrataku.
9) Samolot transportowy nie może wystartować gdy na jego pokładzie znajduje się ładunek o 1000kg większy od dopuszczalnego chyba, że 5 samochodów zostanie zakotwiczonych do jego skrzydeł.

ocenił(a) film na 7
rock79

Kiedy wypiszesz pozostałe 91 ?

Dreadion

Za 12 dni o 12:34. Bądź tu.

rock79

Ja też poczekam :)

Krips

Grozisz mi?

rock79

Nie jestem mocny w internetowych przepychankach, ot tylko zapisałem się na listę oczekujących.

Krips

Stwórzcie komitet kolejkowy, dobrze radzę.

rock79

Jak warto to i za stacza mogę robić.

Krips

Zaprawdę powiadam, warto.

rock79

Więc do przeczytania 10.01.2014 o 12.34 :)

Krips

Będę musiał chyba wolne wziąć.

Krips

Chyba? Przegiąłeś.

ocenił(a) film na 8
rock79

Nie bierz tego tak na poważnie, to jest seria o szybkich samochodach, a w niej nie pokażą, jak kierowcy czy Hobbs prowadzą helikopter.

ocenił(a) film na 3
rock79

10 - możesz skakać z wysokości 5. piętra brzuchem na jadący pseudobolid ale chwilę później musisz uskoczyć nad szlabanem na drodze.
Szlaban cię zabije, trafny skok z wiaduktu - nie.

rock79

punkt 9 jest możliwy. Oni strzelali w skrzydełko znajdujące się na skrzydle, gdy się je uszkodzi to marny los startu samolotu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones