PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617373}
7,3 160 400
ocen
7,3 10 1 160400
6,4 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 6
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 6

książeczka

ocenił(a) film na 9

Czy jeszcze ktoś uważa że to świństwo wydać ten film na DVD w formie książki. Mam wszystkie
poprzednie części w pudeklach plastikowych a tej ostatniej nie mogę kupić bo nie wydam
zlamanego grosza na tak nędzne wydanie.

ocenił(a) film na 1
pirat82

To kara za płacenie za takie filmy :)

pirat82

Nędzne wydanie?;> brawo. Ja mam 1 i 2 i 6 właśnie w takim wydaniu.

ocenił(a) film na 3
pirat82

Lepsze niż w pudełku, gdzie masz tylko plastik i kartkę papieru.

ocenił(a) film na 7
pirat82

no i się przejechałeś. mówię ci -kupuj. fajne obrazki są, opisy też. eleganckie jest i w ogóle, zachwyci cię. zawsze możesz przełożyć płytkę do pudełka, ubioru, który cię zachwyci. Ponadto nie siedź wciąż w antyku, kup komplet w BD!!!

ocenił(a) film na 9
_aLEXander_

Mnie tyko wkurza to że poprzednie części były wydane w pudełkach a ta ostatnia inaczej (nie przypioł nie wypioł). Jestem uparty jeśli chodzi o formę wydań filmów i o wygląd mojej kolekcji. Co się tyczy kupowania BD, to nie głupi pomysł ale jaką mam gwarancje że dystrybutorzy za jakiś czas szukając oszczędności nie zaczną wydawać i tych płyt w innym opakowaniu na przykład w papierowej kopercie?? Pazerność jest dobrze znana w tym kraju szczególnie w takich firmach.

ocenił(a) film na 7
pirat82

znam to ;) od 12 lat próbuję skompletować dyskografię mojej ulubionej kapeli w tym samym wydaniu i kicha. zawsze coś zmienią. jak nie design nadruku na płycie, to zaserwują właśnie inne pudełko. // widziałem ciekawy zestaw F&F w bluray za 3 stówy. zapewne to produkt dystrybutora, a nie sklepu (mediamarkt), więc można mieć pewność jednakowych pudełek. ponadto lepiej ogląda się te filmy w BD, fast 6 obejrzałem 2 razy w dvd i od pory nabycia w hd kurzy się na półce. warto jednak zaczekać na premierę 7 części, zważywszy na nie miły fakt śmierci Paula Walkera można będzie dorwać coś naprawdę obiecującego. prawdziwy kolekcjonerski zestaw dla fana serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones