PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 234
oceny
6,9 10 1 99234
6,3 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

SZYBCY I WŚCIEKLI BEZ PAUL'A WALKERA TO JAK SZKLANA PUŁAPKA BEZ BRUCE'A WILLISA

Psycho_Daddy

Chciał poświęcić więcej czasu córce

Psycho_Daddy

''Too slow ! '' :D

ocenił(a) film na 3
Marta_Pawlowska_314

ile mozna trzaskac tego gówna. fajne były czesci 1, tokyo drift i w zasadzie jak dla mnie to koniec ciekawych F&F reszta na jedno kopyto

ocenił(a) film na 3
Marta_Pawlowska_314

POŚLADKI w STRINGACH rozpoczynają wyścig na pustyni w "Szybkich i wściekłych 7".
Kamera majestatycznie wjeżdża ich właścicielce pod spódniczkę (ona sama nie jest tu istotna, chodzi tylko o jej wycinek, element), celebruje je.
JAMES WAN jako pierwszy tak bezwględnie przestał nas czarować, że o coś chodzi w tym całym nonsensie F&F (dużo się tu mówi i nie wiem, który już raz, o rodzinie, toteż chyba już nikt w to nie wierzy. Ja nie.). Chodzi o pośladki. O nic więcej (bo nawet fur dokładnie nie widać). Pośladki.
Może to wystarczy.
Być może w następnej części zostaną w pełni obnażone?

Marta_Pawlowska_314

szybcy i wsciekli jako czesc 4 to juz bylo wielkie g.....Jestem ciekaw do ilu dojdą ? do 24 czy moze do .....44?

bananowiec51

Dla mnie akurat 4 była najlepsza, kolejne lipa.

bananowiec51

raczej nie będziemy żyć tak długo, aby dowiedzieć się ile będzie części ;)

bananowiec51

To zależy za ile gniotów o tym samym ludzie będą w stanie zapłacić. Pierwsze 2 części były dobre, po 3 wykreśliłem ten odgrzewany kotlet z listy ;)

ocenił(a) film na 8
Marta_Pawlowska_314

To zły przykład ponieważ Paul Walker nie był jedynym głównym bohaterem (tak jak Willis w SP), tylko grał obok Vina Diesela. To tak jak "Faceci w czerni" bez Willa Smitha lub Tommy'ego Lee Jonesa, albo "Władca Pierścieni" bez Frodo lub Aragorna.

Marta_Pawlowska_314

tak jak widzowie Mody na sukces tak i fani f&f muszą pogodzić się z tym że między pierwszą a ostatnią częścią częścią umrze połowa obsady

Marta_Pawlowska_314

No tak bo on był tak zajebistym aktorem, że powinni mu pomnik postawić...

Kristov84

Ja każdą następną cześć jaka wyjdzie czyli 8,9 i 10 jako zdaje się zakończenie całej serii, będę oglądał z wielkim pokłonem dla Walkera, cały czas pamiętając o aktorze którego gra w tej serii zmieniła moje dzieciństwo.
Choćby nie wiem jak przekolorowane i naładowane efektami i kiczem miały by być

Marta_Pawlowska_314

Też tak myślałem kiedy oglądałem nowego Transportera..

Marta_Pawlowska_314

Jak dr. House bez dr. House'a

ocenił(a) film na 1
Marta_Pawlowska_314

Napisz raczej że brakuje Ci "ciasteczka" do wpatrywania się. Poza tym Walker nie był niezastąpiony i był nieobowiązkowy w tej serii szybkich.

Marta_Pawlowska_314

kolejna część "Szybkich i wściekłych" bez Vina Diesla to jak"Szklana pułapka" bez Willisa, "Rocky" czy "Rambo" bez Stallone'a albo "Terminator" bez Schwarzeneggera (nawet, jakby miał grać małą rolę, jak np. w ostatnim "T: Genisys") - Paul Walker to dodatek do niego (chociaż fakt, że niemal tak ważny, jak V. D.)

88Przemek

tak tak i jak matrix bez morfeusza ,archiwum x bez Duchovnego,laleczka chucky bez dzieci ......można wymieniać dalej po ogólnikach a formula już dawno się wyczerpała teraz aktorzy są już tylko dodatkiem do samochodów i efektywnych rozpi***dzi. Cala ta seria leży już dawno w lamusie

avada_kadavra

Dokładnie tak to Vin Diesel jest postacią nr 1 tej serii. Na moje Paul Walker był tzw. nr 2 do części 5 i został wyparty przez Dwayne Johnson w części 6. A w części 7 przez Jason Statham.

madmax707

100% racji,cala akcja od części 4 skupiała się na Toretto,komu Dom znowu dowali,z kim wygra wyścig,komu przygada-to nas interesowało a Walker był dodatkiem do tego wszystkiego,który po dojściu do serii Johnsona a w części 7 Stathama zszedł na dalszy plan.

Supernaturall

Moim zdaniem w czwórce Brian pozwolił, by Toretto go niejako zdominował. W tym momencie, gdy przychodzi do niego do garażu i chce z nim jechać, a Dom odpowiada "Nie zamierzam żadnego z nich puścić żywcem".

Od tej pory przestali być równorzędnymi partnerami, Brian poddał się pod jego dowództwo. W piątce był prawą ręką Toretta, ale już w szóstce...

Muszę obejrzeć jeszcze ze dwa razy, ale wydaje mi się, że spadł do roli zwykłego członka ekipy. Zastąpił go Hobbs.

ocenił(a) film na 3
Marta_Pawlowska_314

dobrze ze robia paul to marny aktorzyna mozna go zastapic byle kim ale Van Disela juz nie. Szybcy i wsciekli to tylko Van Disel tam

Marta_Pawlowska_314

No bez przesady, cóż to w ogóle za porównanie ?

ocenił(a) film na 7
Marta_Pawlowska_314

Akurat Tokio Drift było bardzo fajne. Ogólnie to moja ulubiona część Szybkich i Wściekłych, zaraz po dwójce ;)

ocenił(a) film na 8
Marta_Pawlowska_314

Różnica jest taka, że Szklana Pułapka miała jednego głównego bohatera, a Szybcy i Wściekli mają ich kilku. Dla mnie od początku najistotniejsi byli Vin Diesel i Michelle Rodriguez, a nie Paul... Jak mam być szczery, to dopóki nie umarł, to nie wiedziałem nawet jak się ten aktor nazywa, choć wszystkie części F&F oglądałem.

ocenił(a) film na 8
lostek815

Dokładnie nie wiem co wy macie z tym Walkerem. Dupowaty aktor nie zasłynął niczym jedynie zagrał w szybkich i jakichś tam niskobudżetowych filmach, ponieważ z tą chłopięcą buźką nie chcieli go gdzie indziej.

witko

Ale jaki przystojniak

ocenił(a) film na 9
Marta_Pawlowska_314

TO MOŻE BYĆ SPOILER!!!
To poczekajcie na ostatnią scenę w 8 części jeśli chodzi o Walkera. Jest tam jeden bardzo ważny i piękny fragment z nim ;)

Qba333

Przekonałeś mnie. Idę na to do kina, nie będę czekać, aż w TV puszczą :-D

Dojdzie do tego, że zobaczę 8 część przed 7...

Qba333

Nie z nim tylko raczej o nim, ale masz racje, piękny fragment :)

ocenił(a) film na 9
Marta_Pawlowska_314

Masz racje, brakuje go ale w 8 nie usmiercili go...

ocenił(a) film na 8
Marta_Pawlowska_314

Jak kong bez małpy

ocenił(a) film na 7
Patryczkuhejo

Ludzie koncepcja serii się zmieniła i to przecież nie "wczoraj". Pierwsze dwie części to był film o młodym szczawiu, który okazuje się być niebieskim i to wokół niego kręci się bajlando przy silnych personach jak Don, ale kibicujemy Brianowi (przynajmniej większość). Później ktoś sobie wymyślił Tokyo drift z innym "bohaterem" i otoczeniem. Później przyszedł pomysł żeby zebrać ludzi w ekipę i zrobić z tego "rodzinę" - wychodziło lepiej lub gorzej. Jeden z aktorów zmarł - no nie cofniemy tego, a producenci zrezygnowali z zabawy w CGI z bratem przyjmując, że bohaterska "rodzina" także bez niego nieźle się prezentuje i tutaj nie da się ukryć, że (zwłaszcza dla widzów z USA) mamy same wisienki na torcie: Riddick, The Rock, Transporter, Ludacris. Faktycznie może i brakuje teraz małego, chudego chłopaka, który nie wyróżnia się w towarzystwie niczym poza tym, że potrafi się zebrać w sobie i w wyścigu objechać największego kozaka, ale bez przesady, że seria z tego powodu kuleje. Może kogoś "dokleją".

senbonzakura

czemu dales ze do mnie odpowiedz

ocenił(a) film na 7
Patryczkuhejo

Bo była ówcześnie najniżej w całej dyskusji.

senbonzakura

a nie bedziesz mnie bil

senbonzakura

3 maj pojutrze

senbonzakura

maj czy maja nie wazne nie to jest tematem rozmowy

Marta_Pawlowska_314

Jak uważacie to już ostatnia część ?


------------------------------------------
Inceplic Wolfbeard - mój kanał na YouTube

ocenił(a) film na 10
Marta_Pawlowska_314

Nie masz racji jeśli twierdzisz ze bez Paula to nie to samo film został genialny i nie czułem jakoś jakiegoś braku z jego nieobecności a wręcz mi się podobało jakas nowość w tej serii a to ze Paula nie ma to kwestia że ludzie się do czegoś przyzwyczają i cięzko im się odzwyczaić ja nie twierdze ze bez niego ten film jest gorszy a wręcz jest genialny :) tak tak teraz po mnie ciśnijcie ale taka jest prawda mam nadzieję że będzie jak najwięcej częsci ale idi*ci którzy myślą że film musi się skończyć bo im się nie podoba zawsze będą

Marta_Pawlowska_314

Taka prawda że Brian, był średnią postacią i film bez tej postaci wygląda dobrze.

TheDrolix

Mi jednak trochę go brakowało..

użytkownik usunięty
Marta_Pawlowska_314

Dla mnie to dobrze zrobiony film akcji. Ja tam cenię Vina Diesela, Jasona Stathama, Johnsona i Rodriguez. Ja tam Paula Walkera nie znam bo pierwsze części mnie nie wciągnęły dopiero 6, 7, 8. Ostatnia część najlepsza jak rozprawiali się z tą
Cypher. Normalnie poczułem nutkę z Watch Dogs 2 te hakowanie na wysokim poziomie. Strzelaniny, wybuchy, czołgi, rakiety, komputery, samochody. Czyli nie pamiętam tego całego Walkera.

ocenił(a) film na 10

Bo to jest świetny film :D ale Braian"owcy :D zawsze się znajdą :D a prawda taka ze Statham czy Rock pasują do tego filmu lepiej niz Paul i według mnie film wygląda znacznie lepiej teraz do 1 i 2 częsci Paul pasował i w 4 można powiedzieć ale do reszty wgl taka prawda. Ale niektórych to boli

użytkownik usunięty
ArturPm123

Chrzanić Walkera! Statham i Rock nieźle pozamiatali w tym filmie. JA tam mówię oglądałem Szybkich i Wściekłych od 6 części, 7 i 8 dla mnie są najlepsze. Dużo akcji, zadymy, niszczenia drogocennych aut najlepsze.

ocenił(a) film na 10

Lubie 1-2 ale według mnie z części na część ten film jest coraz lepszy : ) oby zrobili jak najwiecej chrzanić ludzi co pisza ze powinni skończyć nagrywać bo maja ból dupy bo Walkera nie ma i ze co scene nie jest wyścig.

ocenił(a) film na 9
Marta_Pawlowska_314

Też tak myślałam...ale ta część dla fanów FAF na pewno się spodoba. Choć w filmie tylko dwa razy pada imię Brian...to uważam, że powstało świetne kino akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones