PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34300}

Szybka obsługa

Fast Food Fast Women
6,6 93
oceny
6,6 10 1 93
Szybka obsługa
powrót do forum filmu Szybka obsługa

Festiwal w Cieszynie to było prawdziwe wydarzenie filmowe. Niestety ubolewałem nad treścią i tematami jakie poruszały większość filmów. Smutek, samotność, wyobcowanie, zagubienie w świecie, narkomania, morderstwa i wiele wiele innych przykrych i przerażających scen, które (niestety) niestety możemy spotkać w normalnym życiu. Tak więc z chęcią wybrałem się na film określany jako komedia obyczajowa. Zachęcił mnie również duet reżyser-aktorka (Kollek-Thomson), których wczęśniejszy film "Sue" bardzo mnie poruszył. I chyba nie tylko ja myślałem podobnie, bo sala kinowa, aż pękała w szwach (musiano nawet wyciągnąć dodatkowe krzesła z zaplecza)
Oczekiwałem to czego chciałem, a nawet jeszcze więcej. Film nie jest zwykłą komedią obyczajową, z atestem HOLLYWOODu, o których można wszystko powiedzieć, ale nie to że są zabawne. Dlatego ten film jest wyjątkowy. Barwne postacie, dowcipne dialogi wkomponowane w zwykłe życie sprawiają, że film śmieszy i wiele scenek pozostaje nam długo po projekcji.
Jeżeli ten film zostanie wprowadzony do polskiej dystrybucji z przyjemnością wybiorę się na niego jeszcze raz.

ocenił(a) film na 7
Morolg

ta, no właśnie, czekałem żeby go sobie powtórzyć i nici... wielka szkoda że nie ma go w polsce. dla mnie również rewelacja (zarówno cieszyn jak i ff-fw). pozdro

ocenił(a) film na 8
buu_2

Nowe Horyzonty w Cieszynie to było coś pięknego, tak jak ten i wiele innych filmów ... polecam Ziemia Niczyja i LALKI Takeshi Kitano ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones