PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469948}

Tłuścioch

Fatso
5,2 1 489
ocen
5,2 10 1 1489
Tłuścioch
powrót do forum filmu Tłuścioch

Film był naprawdę bardzo dobry, tylko trzeba go zrozumieć, inteligentna komedia ,8/10 myślę, że będzie sprawiedliwą oceną. Dobrze, że się wcześniej nie sugerowałem opiniami tutaj, z nudów pooglądałem ten film i nie pożałowałem :)

heniu

To wytłumacz mi , niech zrozumiem. Nie udało mi się zaśmiać na tej "komedii" , to może jak mi pomożesz zrozumieć wreszcie się ubawię. (możesz tłumaczyć jak przygłupowi , bo dałem temu "dziełu" 1/10)

ocenił(a) film na 3
konto_zawieszone

Inteligentna komedia? No obcięcie sobie penisa jest mega inteligentne i śmieszne... No i ta rozwiązła, zapita laska wypłakująca się Rino na ramieniu. Rzeczywiście inteligentny humor, nie ma co.
Dla manie to raczej był nudny dramat obyczajowy.

ssstrzalka

Moze wpisz przed 'obciecie sobie penisa' spojler ?
Raczej przed obejrzeniem nie chcialbym tego wiedziec -.-.
Pozdro.

ocenił(a) film na 6
ssstrzalka

Nie obciął sobie penisa tylko go sobie lekko naciął. A poza tym film średnio dobry.

ocenił(a) film na 7
heniu

No może nie tak jak inteligentna,ale przemyślana.Do mnie trafia bezbłędnie,bardziej dramat niż komedia,choć sceny z komiksem były dosyć zabawne.Ogółem film z morałem i dlatego,że swoją prostotą sprawia pewnego rodzaju klimat,moja ocena to 7/10.

heniu

ten film jest smutny, głównego bohatera zagrał koleś, który z wyglądu jest naprawdę przykrym, szarym człowiekiem. Początek filmu zakrawa o ostry dramat, potem już po prostu dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones