PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94089}
5,7 1 346
ocen
5,7 10 1 1346
TC 2000
powrót do forum filmu TC 2000

Dramat

ocenił(a) film na 3

Jak byłem chłopcem to pamiętam że się podobał, jak wyszedł na VHS-y to był jakiś istny szał! A teraz
po obejrzeniu poprostu dramat! Film nakręcony tylko dla walk i ok nie byłoby w tym nic złego gdyby
jeszcze byla jakaś ich choreografia, a tu nic, totalne dno, kopniaki i uderzenia których "nie było" do
zauważenia bez stop klatki. Taka obsada gwiazd kina akcji klasy B, tak zmarnowany potencjał,
poprostu żenada, a przecież obejrzałem z sentymentu... 3/10

sekal24

Dokładnie, kiedyś to był hicior. A teraz do połowy nie dotrzymałem. Nie dało się oglądać nawet walk!

ocenił(a) film na 6
sekal24

taaaaa, zgadza się, był hicior. jak byłem gówniarzem, to wiele razy go oglądałem. dzisiaj przypadkiem natrafiłem na niego i... no niestety nie mogłem doczekać się końca, jednak oceniam go z perspektywy moich młodzieńczych lat

kryslav

Ja z sentymentu dałem 9 gwiazdek:) pamiętam jak sobie przypomnę za małolata to 10 na 10 :) a dziś jak oglądałem to mówię: Kurde ja chyba nie ten film oglądałem w 1993 haha masakra:) ale przypomina mi fajne czasy z dzieciństwa to niech 9 gwiazdek stoi:)

ocenił(a) film na 7
sekal24

Ja ten film oglądałem jak miałem 12-13 lat była to wówczas złota era VHS'u i dla małego dzieciaka to było coś. I tak chcę ten film zapamiętać. Jak natrafię na niego to chętnie obejrzę a z sentymentu dla tamtych wspaniałych młodzieńczych lat daję 7/10:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones