PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94089}
5,7 1 344
oceny
5,7 10 1 1344
TC 2000
powrót do forum filmu TC 2000

Hit wypożyczalni

ocenił(a) film na 8

Pamiętam że jak ten film ukazał się na VHS to chyba miesiąc czaiłem żeby go dorwać a on był na okrągło wypożyczony bo goście zapisywali się z miesięcznym wyprzedzeniem a potem film krążył po całym bloku zamiast wrócić w terminie ale jak już w końcu go dorwałem to radość była wprost nie do opisania :-0)))))

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Zgadza się!

ocenił(a) film na 8
basztor

Złote czasy filmów kopanych :-)))

ocenił(a) film na 8
Chlor_3

Tak jest! Klimat niepowtarzalny!

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Widzę że są tu znawcy filmów z lat 90'
Może ktoś będzie pamiętał taki film i podpowie jaki był tytuł, chyba końcówka lat 90ych go oglądałem w TV i chyba jakoś trafiłem na niego w połowie filmu
Wydaje mi się że był kręcony przez Anglików, świat po wybuchu zapewne atomowym, coś tam pamiętam że niebo było tak skażone że nie dochodziły promienie słoneczne, i ciężko było o żywność, na końcu chyba było że zaczęły się rodzić zmutowane dzieci
Gdyby ktoś coś kojarzył, to proszę o tytuł.

ocenił(a) film na 8
ari78

Witam kolejnego wielbiciela ery VHS ;-) Film o podobnej tematyce jak piszesz to kojarzy mi się ten: https://m.filmweb.pl/film/Omega+Cop-1990-300514/descs ale nie grają niektóre szczegóły więc pewnie się mylę. ;-)

ocenił(a) film na 4
Chlor_3

Dziękuję za odzew, niestety to nie ten film
Może jeszcze ktoś skojarzy.

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

Dokladnie takie same wspomnienia mam z tymi filmem, jak i zreszta z innymi z lat 90tych.

ocenił(a) film na 8
_therion

Super czasy, szkoda że już nie wrócą. :-( Netflix to już nie to. ;-)

ocenił(a) film na 5
Chlor_3

duzo filmow z lat 90tych i wczesniejszych jest na Amazon Prime. Pelno B-C klasy mozna znalezc. Ale nie wiem czy taki sam profil programowy jest W PL jak u mnie w Stanach. Netfliza zakupuje tylko jak wychodzi nowy sezon Stranger Things. :)

ocenił(a) film na 8
_therion

Ciekawe czy nas traktują po macoszemu, trzeba będzie kiedyś poszperać w ich zasobach. :-) Natomiast mieszkając w USA możesz poczuć się jak w latach dwutysięcznych bo z tego co wiem to Netflix nadal tam oferuje usługę polegającą na wysyłce kilku płyt dvd w miesiącu z wybranymi przez nich filmami.

ocenił(a) film na 8
_therion

Tak na marginesie to chciałbym zapytać czy w USA funkcjonują jeszcze jakieś nieliczne wypożyczalnie DVD? Bo w Polsce to już z tego co widzę to można je policzyć na palcach. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones