PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366498}

Tańcz, dziecinko, tańcz!

Jhoom Barabar Jhoom
7,0 1 210
ocen
7,0 10 1 1210
Tańcz, dziecinko, tańcz
powrót do forum filmu Tańcz, dziecinko, tańcz!

Poniżej widzę wiele negatywnych komentarzy, jednak bardzo lubię dwie piosenki z tego filmu: "Jhoom Barabar Jhoom" i "Bol Na Halke Halke". Stąd moje pytanie- czy to typowy Bollywood pełen tańca, z niezbyt wymagającym scenariuszem, który można obejrzeć tylko dla przyjemności, czy ma coś wartościowszego w sobie?

użytkownik usunięty
carollah

I jak, oglądałaś już ten film? :)

Nie, szczerze mówiąc, zapomniałam o tym filmie (może dlatego, że ogólnie oglądam mniej filmów Bollywood ostatnimi czasy) ;)

carollah

Wartością filmu jest właśnie przyjemnie spędzony czas. Jeśli lubisz taniec, pięknych aktorów i aktorki, komedie romantyczne- to film ci się spodoba. Mi się spodobał. Bardzo przyjemny dla oka i ucha! Świetnie tańczą, grają- idealny rozweselacz i to jest atut filmu! Misją filmu rozrywkowego jest ofiarowanie relaksu, zabawy. Jeśli ktoś szuka negatywnych emocji, niewygodnego dysonansu wewnętrznego, ma ochotę poszarpać siebie od środka- zapraszam do lektury prasy codziennej. Filmy booly mają głównie na celu wesprzeć duchowo, pocieszyć, pokazać lub przypomnieć jak przyjemnym potrafi być życie. Dla wielu ludzi codzienność jest wystarczająco przytłaczająca. Wielu twórców sztuki potrafi doprowadzić odbiorcę do łez, lecz tylko mistrzom tej dziedziny udaje się rozbawić! Ci, którzy pokazują nam barwy piękna- powinno stawiać się im pomniki pamięci :-). Morał filmu jak większości bolly to: kochajmy, bo co bez miłości ma sens? A o tym można czytać nawet w Piśmie Świętym ( "bez miłości byłbym niczym"). Na pewno obejrzę go jeszcze raz kiedyś- na pewno :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones