PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544699}

Taśmy Watykanu

The Vatican Tapes
4,6 31 591
ocen
4,6 10 1 31591
4,7 3
oceny krytyków
Taśmy Watykanu
powrót do forum filmu Taśmy Watykanu

TEN FILM

ocenił(a) film na 3

Z PEWNOŚCIĄ JEST GODNY OBEJRZENIA, MAKABRYCZNE GENIALNE SCENY
PRAWDZIWY HORROR JAKICH MAŁO.

primawera78

Ciekaw jestem skąd możesz to wiedzieć jak ten film nie miał jeszcze światowej premiery.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

wystarczyło zobaczyć zwiastun jak kto zna się na dobrym kinie to wystarczy obejrzeć urywek, i na tej podstawie można stwierdzić czy film dobrze się zapowiada.

primawera78

Nigdy na podstawie zwiastunu nie można stwierdzić czy jakikolwiek film będzie dobry czy nie. Mogą byc konkretne dwie czy trzy sceny w zwiastunie a pozostała częśc filmu może okazać się tandetą.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Andrzejek324 masz rację, ja też myślałem po zwiastunie, że film: "diabelska plansza ouija" będzie hitem i poszedłem na nią do kina. Prawie usnąłem. Ten film faktycznie fajnie się zapowiada, ale po zwiastunie nie można mówić, że film będzie hitem, bo reszta filmu może być gniotem

primawera78

w zwiastunie pokazuje się najbardziej (w przypadku horroru) straszne i ciekawe sceny, które mają zachęcić widza do obejrzenia

ocenił(a) film na 5
primawera78

Zgadzam się, nie zapowiada się nic ciekawego.

primawera78

Makabra PG-13... taa... Sarkazm wielkimi literami? Jak subtelnie.

kangur_msc_CM

Wielki błąd, że to jest PG-13. Ja mimo 32 lat prawie narobiłem w gacie ze strachu oglądając jedynie zwiastun, a taki 13 latek to mógłby umrzeć ze strachu.

Andrzejek324

Ok, zaufam i potraktuję tą rekomendację na poważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones