PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544699}

Taśmy Watykanu

The Vatican Tapes
4,6 31 557
ocen
4,6 10 1 31557
4,7 3
oceny krytyków
Taśmy Watykanu
powrót do forum filmu Taśmy Watykanu

Ale nie - to będzie bardzo straszny horror, z przekazem "musisz wierzyć w moc watykańskich egzorcystów, bo jak nie to cię demony zjedzą".

użytkownik usunięty
chatiflatt

Ale jak się przymknie oko na te religijne bzdety, to nie musi być wcale tak źle. Trailer jest nawet nawet.

ocenił(a) film na 3

Niestety słabe pod każdym względem, szczególnie fabularnym.

Nie do końca bzdety...:)

chatiflatt

Nie rozumiem po co ten hejt... Sprawa Wesołowskiego ma się nijak do tematyki filmu. Czy go w końcu skażą, czy też nie - trzeba czekać. Film jest o egzorcyzmie. Napisałeś: "musisz wierzyć w moc watykańskich egzorcystów, bo jak nie to cię demony zjedzą". Skoro tak myślisz, to mi Cię szkoda, bo nie wierzy się w egzorcystów tylko w Boga. Jeżeli nie wierzysz, to potraktuj ten film jako fikcję a'la "Szybcy i wściekli", a nie zachowujesz się jak typowy troll, który szuka tylko i wyłącznie okazji, by zrobić na forum gównoburzę ;)

adameczek1314

Jeśli potraktowałeś mój wpis jako hejt to mnie szkoda ciebie ;) Pozdro.

ocenił(a) film na 6
chatiflatt

Nie zgadzam się, moim zdaniem film ma bardzo dobre przesłanie: "Pokłoń się przed potęgą Szatana, bo on i tak wygra z watykańskimi egzorcystami."

Kikuchiyo

Nie oglądałem, dlatego pisałem w trybie przypuszczającym ;)

ocenił(a) film na 6
Kikuchiyo

Heh dobre

ocenił(a) film na 3
chatiflatt

"Tytuł filmu sugeruje, że obejrzymy zawartość dysku abpa Wesołowskiego" - uwielbiam to!

użytkownik usunięty
chatiflatt

Moja ocena tego filmy to 4. Horror jeden ze słabszych. Fabuła standardowa jak przy tego typu filmach. Pomysł jakiś na film był, trochę efektów, kilka mocniejszych scen... i to wszystko. Nie wiem jak odebrać rozgrywkę Watykanu bo jedno jest pewne - mają oni jakiś cel i to dało mi do myślenia.

ocenił(a) film na 4

Mogli trochę zrezygnować z tych scen tego dziwacznego egzorcyzmu, a rozwinąć wątek 'wojowników Boga'.

ocenił(a) film na 7
mons7

Obejrzałem dzisiaj ten film i pomijając to, czy mi się podobał, czy nie (nie był zły) to zdenerwowało mnie to, że skończył się, zanim tak naprawdę się zaczął.Właśnie kiedy mogła być ciekawsza akcja "po ujawnieniu" to się skończyło.Pokazali archiwum Watykanu i nagle bach, koniec.Jakby miała być druga część, której nie będzie (raczej). Lubię tego typu tematykę, (nawet nie chodzi o opętania) czyli sekrety Watykanu, ale chyba większe emocje odczuwałem na "Aniołach i Demonach"

mons7

Ten wątek najlepiej rozwija powieść "Boży bojownicy" – autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.
Klasa literatura.

chatiflatt

Dobre, heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones