PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544699}

Taśmy Watykanu

The Vatican Tapes
4,6 31 591
ocen
4,6 10 1 31591
4,7 3
oceny krytyków
Taśmy Watykanu
powrót do forum filmu Taśmy Watykanu

Nie wierzcie w takie brednie :) Nie ma czegoś takiego jak opętanie. jedynie to choroba psychiczna. Opętanie wymyślił kościół by ludzie wierzyli w istnienie czyśćców , nieba i piekła bo wiadomo jak by nie było wiary to by kościół nie miał kasy. A tak to tępy lud leci do kościółka oddać ostatnie drobne. A takie filmy to jeszcze napędzają, "oparte na faktach" Przypominam że wzmianka o oparciu na faktach widnieje też w filmie Noc żywych trupów :) Tak że sami rozkmińcie....

marcino241984

Zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią, ale z tą wzmianką przed Nocą Żywych Trupów to chyba coś Ci się pomyliło? Przecież to nie komedia...

Snowi

Sory mój błąd , pomyliły mi się moje ulubione dwa kultowe filmy z dzieciństwa :) Nie noc żywych trupów tylko powrót żywych trupów. A dla niedowiarków podaję linka gdzie na początku filmu jest ta wzmianka :) https://youtu.be/ckFBbw6JvZQ

marcino241984

No tak Powrót... jest komedią, więc to by się zgadzało
Ale wrzute na YT już Ci zablokowali...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
martinpas

Nie błysnąłeś inteligencją nieudaczniku :) Takich jak ty to pod ścianę i z kałacha

marcino241984

Teraz takie lewackie groźby zgłasza się jako mowę nienawiści, do lewaków paradoksalnie. Więc uważaj, bo wbrew temu co mówili ci tatusiowie, anonimowy w internecie nie jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones