PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608672}

Ta nasza młodość

While We're Young
5,7 7 250
ocen
5,7 10 1 7250
6,4 14
ocen krytyków
Ta nasza młodość
powrót do forum filmu Ta nasza młodość

Dawno nie widzialem tak wywazonej tragi-komedii opowiadajacej o bardzo istotnych kwestiach w lekki komediowy sposob. Wyczuwalny styl Allena - te kapelusze, dialogi, hipsteryzm, zamilowanie do sztuki.

Monologi o prawdzie w sztuce - prawdziwe, sam jestem hobbystycznie artysta i widze ze prawda w sztuce podobnie jak w kazdej innej dziedzinie ustepuje miejsca populizmowi. Jezeli chcesz osiagnac sukces w sztuce musisz grac jak owe mlode pokolenie.

Film zasluguje na 9 ale daje 10 bo temat jest mi bliski, wydaje mi sie ze mozna go przelozyc na kazda sferze zycia jak i na to ze nie chcemy przemijac.

ocenił(a) film na 9
Czarli_3

Zgadzam się! Zaskakuje mnie, jak płytko ludzie odbierają ten film, podczas gdy porusza on tyle kwestii, i to w naprawdę udany sposób! Do tego świetne aktorstwo i zdjęcia - średnia 5,6 to naprawdę nieporozumienie.

ocenił(a) film na 7
Czarli_3

Film świetny, nie jest to do końca komedia, trochę dramat. Moim zdaniem ludzie w takim wieku nie powinni się wdawać w przyjaźń z młodymi ludźmi, bo zwiększy to ich cierpienie. Spowoduje zazdrość i zawód. Szkoda mi było tej starszej pary trochę, ponieważ w konfrontacji z młodymi ludźmi przegrywają praktycznie na każdym polu. Młodzi ludzie mają więcej energii, optymizmu ,pomysłów. O wyglądzie nie wspominając. Fabuła filmu może była dosyć luźna ale to miał być taki film z założenia wiec podejrzewam że to się właśnie nie spodobało wielu osobom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones