PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3681}

Ta ostatnia noc

About Last Night...
6,6 935
ocen
6,6 10 1 935
Ta ostatnia noc
powrót do forum filmu Ta ostatnia noc

Zakończenie???????

użytkownik usunięty

Czy ktoś mógłby mi opisać zakończenie tego filmu ponieważ nie dałam rady obejrzeć do końca. Skończyłam oglądać na tym jak Debbie i Danny jedli kolacje noworoczną. Z góry dziękuję za pomoc.

ocenił(a) film na 10

po kolacji przenieśli się do tej swojej knajpki. Tam Danny pocałował jakąś dziewczynę Debbie to zobaczyła. Tymczasem jej koleżanka dowiedziała się od swojego gacha, że on ma żonę i do niej wraca. Dlatego wyszły z imprezy. Danny próbował ją zatrzymać ale ona stwierdział że jest dupkiem. Jakis czas później powiedział jej, że nie jest gotowy na związek, nie hce mieć dzieci, żenić się i że nie jest z nią szczęśliwy. Oczywiście że jej już nie kocha <beczy>...
No więc ona się wyprowadziła i wiodła jakieś tam swoje życie a on sobie balangował. Przespał się z jakąś przypadkową lafiryndą. Ale nie mógł przestać myśleć o Debbie. Pewnego dnia spotkał piękną blondynkę i myślał że coś będzie, ale się powstrzymał w intymnej sytuacji bo stwierdził, że jkednak kocha Debbie i nie przestanie o niej myśleć. Zadzwonił do niej do pracy, ale ona się wkurzyła i powiedział żeby dał jej spokój. Potem zaczepił ją w tej knajpce. Ona się wkurzyła wybiegła on zaq nią... deszcz.. on błaga.. ona jest nieugięta... i się rozstają. Ale potem jak sobie tak gadały z koleżanką to stwierdziła że ta koleżanka to jej mąciła i robiła wszystko żeby jej nie wyszło z Danym i obie stwierdziły że ma racje wiec przy następnej okazji kiedy spotkała Danniego w parku zgodziła się z nim umówić... Mrrr... potem muzyka i literki. Niessamowicie mnie wciągnął ten film... mrrrrrrrrrr....
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
katarzyna_kl

Dzięki za opis zakończenia. Film naprawdę świetny. Fajnie się go ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones