PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663152}
6,8 445
ocen
6,8 10 1 445
Table No.21
powrót do forum filmu Table No.21

Słabe!!!

ocenił(a) film na 5

Film jest okrutnie tandetny przede wszystkim i jedynie sama końcówka ratuje jako tako
całość...bo tak to przez 3/4 filmu mamy małżeństwo wykonujące różne durnowate zadania i
biegającą za nimi sfore ludzi z aparatami fotograficznymi :-) i dopiero ostatnie 15 min wyjaśnia po
co to wszystko...

ocenił(a) film na 10
demaskator30

Z tego co piszesz, to nie zrozumiałeś nawet przesłania, bo te "durnowate zadania", nie były przypadkowe, a ludzie z aparatami byli częścią tychże zadań.
Btw. kiedy Ty byś chciał by wyjaśnił się całkowity sens filmu, jak nie w końcowym, kulminacyjnym momencie? Według mnie Twoja ocena tej produkcji wynika z całkowitego niezrozumienia fabuły.

ocenił(a) film na 5
Psychosis7

Nie przekonasz mnie , film był bardzo słaby , wszystko w nim było naciągane o ile sam pomysł w szerszym ujęciu nie najgorszy(gwarantuje że przesłanie zrozumiałem) to wykonanie tragiczne i nie chodzi tylko grę aktorów i ta moja ocena nie ma nic wspólnego z jakimś moim urazem do filmów rodem z "bollywood" .

demaskator30

A ten film akurat pod kryterium "typowe Bollywood" się nie kwalifikuje. To jest film tzw. "nowej fali", gdzie kompletnie na co innego się stawia, niż na barwne stroje, piosenki, układy taneczne. W nowym nurcie jest najważniejsze przesłanie, które ma głębszy wydźwięk, niż tylko na najmniejszą komórkę społeczeństwa, jaką jest rodzina (tak, jak było w przypadku "Czasem Słońce, Czasem Deszcz") - w tym wypadku - konkretnie tego filmu - chodzi o art. 21 Konstytucji, czyli ochrona życia.
Poza tym też trzeba wziąć pod uwagę, że Hindusi trochę inaczej nakręcają filmy, niż Europejczycy, czy Amerykanie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
demaskator30

Tak samo Ty mnie nie przekonasz do swojej racji, bowiem podczas oglądania nie odczułem nawet w najmniejszym stopniu nic z tego, co zarzucasz temu filmowi.
Anyway, nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie końcowego wyjaśnienia fabuły - nadal nie rozumiem, kiedy Twoim zdaniem powinno się odsłonić wszelkie odpowiedzi?

Psychosis7

Zauważyłam, że bardzo Ci się film podobał. Może zainteresuje Cię też i ten film: http://www.filmweb.pl/film/Kahaani-2012-614427 (na imdb ma aktualnie średnią 8,1 z 16438 głosów).
Do końca nie wiadomo o co chodzi i czym kieruje się główna bohaterka. Film naprawdę zaskakuje.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
julCia69

Akurat ten film który polecasz również oglądałem i chociaż miał swoje wady to stawiam go kilka półek wyżej niż wspomniane Table no.21 a jeżeli juz jesteśmy w tym temacie to polecam...http://www.filmweb.pl/film/Talaash-2012-627338

ocenił(a) film na 10
julCia69

Dzięki, rzucę okiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones