PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395795}

Midnight Sun

Taiyō no Uta
7,4 473
oceny
7,4 10 1 473
Taiyō no Uta
powrót do forum filmu Taiyō no Uta

Taiyou no uta.

ocenił(a) film na 9

Właściwie od tego filmu zaczęła się moja przygoda z acjatyckim kinem... polecam wszystkim. Dobra gra aktorska, kilka scen, że łza w oku się zakręci, ale ogólnie pozytywny wydźwięk. Kilka scen sprawia, że nie można się nie uśmiechnąć ("lubię banany, nie mam chłopaka" :-)). To, co mnie urzekło w tym filmie, to wyciszona japońska miejska noc... pierwsza dłużąca się scena, gdy Kaoru patrzy przez okno na ulicę... to trzeba zobaczyć, dla mnie rewelacja :-)

kaspric

Dla mnie średniak, widziałem już kilka lepszych azjatyckich melodramatów. Plus za fajną obsade i muzyke.

ocenił(a) film na 8
kaspric

Nie jest to może wybitna pozycja w światowej kinematografii, aczkolwiek na mocną 8 zasługuję. Jest to zasługa klimatu filmu, dobrej gry aktorskiej no i oczywiście muzyki oraz cudownego śpiewu YUI. Pełna zgoda z Kaspric - japońskie miasto nocą pozbawione całego zgiełku mocno chwyta za serducho ... Pozycja obowiązkowa dla fanów YUI, a tych nie brakuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones