PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246719}
5,9 4 212
ocen
5,9 10 1 4212
Tajemnica śmierci
powrót do forum filmu Tajemnica śmierci

Nie przeszkadza nawet, że produkcja jest taka "sucha". To wręcz dodaje jej uroku i klimatu. A historia zaskakująca i ciekawa, co bardzo wyróżnia ją na tle innych thrillerów. Na mniej niż 7 film na pewno nie zasługuje.

ocenił(a) film na 6
drenz

A ja jednak dałem 6/10 ;) Początek filmu naprawdę dobry, ciekawe zdjęcia, klimatyczna muzyka no i klimat. Z biegiem czasu jest go jednak coraz mniej, a końcówka rozczarowała mnie i to bardzo (to miał być element zaskoczenia? - taaa...). Mimo to muszę przyznać, że nie spodziewałem się po tym filmie zbyt wiele, więc można powiedzieć że byłem pozytywnie zaskoczony. Mimo schematyczności i słabej końcówki "Beneath" to całkiem niezły thriller (z tych "horrorowatych" :p)

Mikez

Ja również zostałem pozytywnie zaskoczony. Na początku myslałem, że będzie to jeden z tych filmów jakie TVP 1 "puszcza" o 20.00 we wtorki czy środy:). Jednak okazał się miłą niespodzianka. Ja przyznaję, że końcówka mnie zaskoczyła. Sadziłem, że jednak starsza siostra nie żyje. Ogólnie film nie jest zły. Pokazuje, że aby przestraszyć widza, nie potrzeba hektolitrów krwi.

drenz

film swietny to moze nei jest, ale bardzo pozytywnie zaskakujacy i warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
ostracize

Mnie również film bardzo się podobał. Fajna muzyka, gra aktorów i film wciąga. Polecam !!!!

ocenił(a) film na 7
fjona1

Jak dla mnie arcydzieło. Wspaniały pomysł. Dużo tajemniczości. Wszystkiego dowiadujemy się na końcu. Myślimy, że wszystko wiemy, a tak na prawdę to nie prawda. Godny polecenia.
10/10!

ocenił(a) film na 7
drenz

mi tez sie bardzo podobał. Bardzo miło mnie zaskoczyła produkcja MTV. 7/10

ocenił(a) film na 7
budziktt

W sumie to zakończenie mnie zaskoczyło. Myślałam, że będzie inaczej. Mianowicie chodzi mi o to jak córka zabiła matkę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones