PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246719}
5,9 4 212
ocen
5,9 10 1 4212
Tajemnica śmierci
powrót do forum filmu Tajemnica śmierci

Dlaczego? Hmm ciążko wogóle wytłumaczyć sam fakt, że poświęcam czas aby cokolwiek napisać na temat tego arcydzielnego filmu. Toć to kolejna (jedna z najgorszych mym zdaniem) produkcja ze stajni mtv. Totalny chłam artystyczny i intelektualny. Smerfy są już bardziej ambitne w swej prostocie niż ten film. Fabuła, jak fabuła musi być aby coś można było nakręcic, ale scenarzyści to chyba na kolanie pisali pod wpływem gandzi.

Kolokiwalizm wydarzeń masakryczny - tzn np :) Bohaterka biegnie, biegnie, ni stąd ni z tamtąd , bum, i jest gdzie indziej, jakaś rura, jakaś ściana, normalnie dom arcywielki, labirynt można powiedzieć , no i tak biegnie aż tu nagle trampkami buch i kłódkę (cholernie mocną) wyważa i bach jest w jeszcze większym pomieszczeniu, którym okazuje sie być kominek : ) a raczej jego tylnie komnaty. Bohaterka w chwili beznadziejności postanawia użyć PISTOLETU (9mm jak się nie mylę) który UWAGA, wyciąga ze skarpety : ) , bedąc cały czas w trampkach, jak ta pukawka choćby nie wiem jak mała mogła w tej skarpecie się utrzymać, a przecież niesamowity tor przeszkód bohaterka pokonała wcześniej (nie używam imion ponieważ nie pamiętam, zapamiętywanie ich nie miało sensu :) Kompletne dno. Było jeszcze wiecej podobnych scen tego typu , oglądałem "horror" ale przez 90 % filmu miałem łzy w oczach od śmiechu. Na końcu było "ohh ahh" jaki ładny krzyżyk : ) a tu nagle nóż w plecy , "ojej zabiłam potwora" , "no nic sie nie stało to była tylko moja siostra " aj tam aj tam :D

Normalnie KABARETON.
A teraz plujcie się, wiem że to lubicie : )

POLECAM ten film , aby zobaczyć jak nisko może zejść sztuka filmowa...

ocenił(a) film na 3
___PREDATOR___

ojtam, ojtam
ja też miałam bekę z tych kłódek, pistoletów trafiających prosto w serce, etc.
ale taki dom z tajemnymi przejściami przypomniał mi moje marzenia z dzieciństwa ;]
a zagmatwana historia mimo wszystko wciągnęła mnie
ja oceniłam film na 7

___PREDATOR___

Nie spoileruj tak :) Rozumiem Twoją ironię, bo faktycznie, głupich scen tego rodzaju było w filmie mnóstwo, do tego montaż był hmm... specyficzny. Bohaterka raz była tu, potem nagle gdzieś zupełnie indziej... Denerwowały mnie zwidy, aczkolwiek akurat one - w obliczu zakończenia - miały swój sens. Natomiast film podobał mi się tak czy siak, bo miał dobrze wygenerowaną, ponurą atmosferę. Ale fakt- dziur i uproszczeń fabularnych mamy tu mnóstwo. Gdyby film zrobić staranniej, uczynić go nieco dłuższym i ciągłym, byłby znacznie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones