PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246719}
5,9 4 212
ocen
5,9 10 1 4212
Tajemnica śmierci
powrót do forum filmu Tajemnica śmierci

Ciągnie się toto jak flaki z olejem, nudne jest okrutnie, trudno się połapać o co chodzi. Nie jest też w najmniejszym stopniu straszne. Z trudem dotrwałam do końca. Fanom przedwczesnych pogrzebów polecam raczej twórczość Poe aniżeli takie niewypały.

Birke_La_Folle

Polecam obejrzeć go jeszcze raz "ze zrozumieniem", jak ktoś go rozumie to raczej go chwali. No i dziękuję za sugestię postaram się coś z tej twórczości.

ocenił(a) film na 6
Zolc

To prawda, jeśli nie zrozumiałeś filmu, to się nie dziwię, że Ci się nie podoba. Obejrzyj jeszcze raz i zwracaj uwagę na szczegóły.

ocenił(a) film na 8
oallaa13

Ja go zrozumiałam i uważam, że jest świetny, choć można było tam znaleźć jakieś małe niedociągnięcia w zrobieniu tego filmu to uważam, że jest świetny. Oglądałam go z zaciekawieniem i bardzo podobała mi się fabuła, ten film na pewno zapadnie mi w pamięć i chętnie obejrzałabym go jeszcze raz dla czystej przyjemności. Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 3
Birke_La_Folle

To, że uwypukliłam jeden wątek (na końcu jak się okazało nikt nikogo żywcem nie grzebał i o tym wiem) nie znaczy, że nie obejrzałam filmu uważnie. Myślę, że go zrozumiałam, bo, przyznajmy szczerze, Lynch to to nie był. Nie rozumiem zachwytów nad fabułą - historyjka była mizerna i nie stroniąca od klisz - nie odkryłam w niej nic oryginalnego.

Birke_La_Folle

Mi się podoba! Dawno nie widziałem tak dobrego horroru.
8 mu się należy

Birke_La_Folle

No cóż ja bym nie dała "Zejściu 2" oceny 5 a temu filmowi tylko 3, bo moim zdaniem ten film jet mniej mizerny niż Zejście - część 2, nie mówię o 1- ale każdy ma swój osobisty gust.

ocenił(a) film na 8
Birke_La_Folle

Twoim problemem jest zbyt niski poziom inteligencji. Przez to nie dasz rady pozytywnie ocenić tego filmu.

Ralyson

Proszę, powiedz, że żartujesz! Twój komentarz jest głęboko poniżej jakiegokolwiek poziomu dokładnie tak jak ten film. Mnie osobiście nawet odrobinę się nie podobał. Fabuła była słaba, gra aktorska godna pożałowania. "Napięcie" miały budować jedynie ochi i achy bohaterów, jakieś dziwaczne migawki. Akcja była okropnie chaotyczna, połowa scen właściwie niepotrzebna, 100 razy pokazywali to samo. Było mnóstwo bezsensownych sytuacji. (Otworzyła się szafa! Aaaaa!)
Podsumowując: są horrory słabe i słabsze, ale ten jest poniżej krytyki i nie ma to nic wspólnego z "poziomem inteligenci" oglądającego.

ocenił(a) film na 8
SagradaFamilia

Właśnie, że ma. Pewnie jesteś kolejną osobą wychowaną na filmie "Piła". Mam rację?
Nie ma tam żadnego napięcia, to fakt, ale za to można dostrzec interesujący wątek psychologiczny, a uczucia głównych bohaterów i ogółem cały zarys ich psychiki jest ciekawie zaznaczony i przedstawiony.
Jestem zmuszona przyznać, że pomysł powtarzania scen nie został odpowiednio przemyślany ze względu na młodszych widzów, którzy mogli nie pojąć w pełni celu tego zabiegu, aczkolwiek nie stanowi to moim zdaniem wielkiej wady.
Twoja opinia jak każda inna - mogę Cię zapewnić - nie spotyka się z brakiem szacunku z mojej strony, bo jestem w stanie zrozumieć różnorodność poglądów, ale nie sprawi, że zmienię zdanie na temat tej produkcji.

ocenił(a) film na 9
Ralyson

Fabuła - świetna. Zakończenie wbija w ziemię, ale rzeczywiscie wieje nudą. Film stara się być psychologicznym ale średnio mu to wychodzi. ale ocenę daję wysoką, bo dawno nie wiedziałam filmu, który wywołałby u mnie takie emocje.

ocenił(a) film na 3
SagradaFamilia

Bardzo dobrze napisane, tytuł tandeta... Kolejna produkcja w której głównym bohaterem jest nastolatka ze zrytą psychą która nie potrafi znaleźc sobie miejsca w życiu- polecam miłośnikom wampiruff z tłajlajt

Birke_La_Folle

Zgadzam się. Można obejrzeć film pół godz. przed końcem, wtedy zaczyna się nieco akcja rozkręcać. Ogólnie innym nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones