PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246719}
5,9 4 212
ocen
5,9 10 1 4212
Tajemnica śmierci
powrót do forum filmu Tajemnica śmierci

To thriller jak już. I to naciąąąągany strasznie. Filmik telewizyjny do obejrzenia po 21. Po ocenie
na filmweb liczyłem na coś mocnego. Skąd ocena "niezły" to na prawdę nie wiem.
Kiepskie aktorstwo , muzyka nawet nie najgorsza, brak napięcia, grozy, oczekiwania "co będzie
dalej" słowem: słabe ...Daje 3/10 a nie mniej bo zdaje sobie sprawę że to taka produkcja do TV a
takie produkcje z reguły są filmami kategorii B. Największą zagadką nie jest jednak treśc filmu a
tak wysoka ocena na tym portalu.

UWAGA SPOILER

No i zakończenie beznadziejne. Gł bohaterka odnajduje żywą siostrę ale ta zostaje zabita przez
dziewczynkę która bierze ją za potwora. Reakcja gł bohaterki kompletnie nijaka chociaż na jej
oczach zasztyletowana zostaje siostra. Kiepsko.

ocenił(a) film na 1
armarange

Niestety, wyszło im coś w rodzaju bardzo miałkiego melodramatu-rodzinnego z elementami thrillera. Kiedyś takie urocze filmidła puszczał nieodżałowany Hallmark ;)

Grozy w tym tyle co kot napłakał. Ilekroć twórcy próbują widza przestraszyć robią to w sposób tak żałośnie nieudolny i zwyczajnie prostacki, że czułam się tymi ich wygłupami zwyczajnie zażenowana.

Bohaterka ciągle ni z tego i owego, miewa nagłe, potwornie irytujące flashbacki, którym towarzyszą zmiksowane obrazki jak z MTV ale za to na ostrym kwasie: Jakieś potworne krzyki, drapanie paznokciami, najazdy na tą poparzoną biedulkę która nie wiedzieć czemu robi tutaj za potwora spod łóżka... serio? Oj, empatią w stosunku do ofiar wypadków to się twórcy nie popisali.

Na anty-nobla zasługuje scena w której główną bohaterkę atakuje i prawie morduje na śmierć... płachta materiału !
Przy takiej inwencji twórców ręce same opadają i nawet słów brakuje.

ocenił(a) film na 3
Rejka

na tle tego co piszesz dziwię się sam że dałem 3/10

ocenił(a) film na 1
armarange

Wiesz, z drugiej strony naprawdę rzadko mamy okazję podziwiać w teoretycznym horrorze epicką scenę walki z atakującym prześcieradłem xD

Było Sharknado, czas na Sheetnado ;p (nie mylić z podobnym słowem na S xD dwie literki a robią różnicę ;)

Dlaczego Puls jeszcze tego filmiku nie zakupił to ja nie wiem xD idealnie wpasowałby się w ten jego cykl telewizyjnych potworków ;)

armarange

czytaj opis palancie to horror

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones