PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246719}
5,9 4 212
ocen
5,9 10 1 4212
Tajemnica śmierci
powrót do forum filmu Tajemnica śmierci

Ogólnie nie wciągnął mnie za bardzo,fabuła nieco chaotyczna, z niedociągnięciami i niezrozumiałymi wątkami.

W sumie najbardziej wkurzyło mnie zakończenie--cały film główna bohaterka dwoi się i troi,żeby dojść do prawdy związanej ze śmiercią jej "ukochanej siostry",a kiedy w końcu odkrywa,że jednak ona żyje,a dziewczynka przebija ją nożem mówiąc: "zabiłam potwora",to jak by to nic nie znaczyło.
Nie wiem,najbardziej poruszyła mnie właśnie ta ostatnia scena swoją płytkością,a cały film rozczarował.
Dlatego daję 4

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Kuźwa, SPOJLERY, takie coś się zaznacza na wstępie! Myśl, kobito, myśl!

lady valium

Powiesisz się z tego powodu. Ciesz się życiem, aby Ci do pierwszego kasy starczyło a nie przejmować się filmem klasy B - nie ma co.

ocenił(a) film na 4
DarVV

No nikt się wieszać nie będzie, ale nie zmienia to faktu że na forum istnieją pewne zasady. Jak by koleżanka się ich trzymała to nikt nie miał by do niej pretensji. Co do oceny filmu to zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Pamiętaj tylko na następny raz żeby ostrzegać o spojlerach. Pozdro

ocenił(a) film na 7
7IGER

nawet dobry ! tak jak ktos wspomniał ... koncówka najlepsza !! 7/10

ocenił(a) film na 8
Nightwachter

A mnie ten film miło zaskoczył.... Spodziewałem się jakiegoś badziewia, a otrzymałem całkiem fajną historię okraszoną dozą tajemnicy. Tylko to zakończenie nieprzemyślane, no panie reżyser co jak co ale trzeba było się trochę do niego przyłożyć;) Jak dla mnie 8/10

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

a co ma jej powiedzieć ze ona żyła ? że całe "złe moce" to była jej matka ?zazwyczaj tylko wizje mają osoby które mają jakieś powiązania z "tamtym" światem [tak patrząc schematycznie na horror] i to jest dla mnie nieścisłość. ale trzyma klimat :). najs ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones