PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 338
ocen
7,4 10 1 194338
7,6 35
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

...

ocenił(a) film na 7

Film był dobry. Piękna sceneria, panowie dobrze odegrali swoją rolę. Wszystko było przemyślane i z precyzją dopracowane. Muszę przyznać, że zastanawiał mnie Jack. Jego ciche zaloty, podjęcie inicjatywy seksualnej w namiocie i późniejsze lata. Z jednej strony nie określa siebie jako gej, a z drugiej pragnie zbliżenia. Chciał z Enisem zamieszkać, mieć własne ranczo, ale dlaczego nie zareagował na wieść o małżeństwie kochanka? Skoro tak bardzo go kochał, to dlaczego nie powstrzymał go przed poślubieniem osoby, której nie kochał, a potem zabawiał się w Meksyku? Przecież prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać nawet na odległość. No i zasmucił mnie los Almy. Kobiety, która kochała, ciężko pracowała, wychowywała dzieci i przypadkowo dowiedziała się o zdradzie męża. Czemu po przyjeździe Jacka się z nią nie rozwiódł? Skoro miał żonę, nie podejrzewaliby go o homoseksualizm. Okłamywał wszystkich i świadomie zdradzał....

Vanilla_filmweb

Myślę, że Ennis i Jack początkowo nawet nie zdawali sobie sprawy z wielkiego uczucia, które ich połączyło. Wtedy w namiocie była to dla nich tylko chwila namiętności. Kiedy wyjechali z gór, każdy rozpoczął własne życie. Założyli rodziny i jestem przekonana, że bardzo kochali swoje żony i dzieci. Wszystko się zmieniło kiedy po latach Jack odwiedził Ennisa. Dopiero wtedy mężczyźni uświadomili sobie, jak bardzo się kochają i że nie mogą bez siebie żyć. Ale było już za późno. Żaden z nich nie mógł porzucić swojej rodziny, więc musieli ukrywać swoją miłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones