PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 338
ocen
7,4 10 1 194338
7,6 35
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Apel

ocenił(a) film na 8

Mam taki mały apel do was wszystkich, żebyśmy w końcu przestali się nawzajem obrażać, wyzywać od pie.... gejów, czy też od pie.... homofobów. Fora filmwebu są stworzone po to aby dyskutować o filmach i naszych odczuciach po ich obejrzeniu. Na pewno nie służą one spólnemu obrażaniu się, wyzywaniu etc. Każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii zgodnych z jego sumieniem i odczuciami. Nie mniej jednak są jednak pewne granice których przekraczać nie wolno. Każdemu człowiekowi należy się szacunek i bardzo proszę o tym pamiętać! Wiem że mnie także parę razy poniosły emocje i jeśli ktoś poczuł się przeze mnie obrażony to z góry przepraszam.

p.s.
Nie adresuje tych przeprosin do ludzi którzy pisali, o tym jak to gejów należy wymordować i jakim to chorym gatunkiem człowieka gej jest.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
filip1984_3

Podpisuje się obiema rękami!!! Jak dobrze że są jeszcze mądrzy ludzie na tym świecie:) przywracasz mi wiarę w filmwebowców;) dziękuje:) pozdrawiam serdecznie.. powyższych komentarzy nie komentuje - nie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones