PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 400
ocen
7,4 10 1 194400
7,6 35
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Czy dopiero zorientowali się przy tej przyjaźni,że podobają im się przedstawiciele tej samej
płci?

użytkownik usunięty
filmaniak_1042882

Głowni bohaterowie stali się homoseksualistami dopiero w trakcie pracy ze sobą prze uganianiu bydła (chyba) na początku filmu. Byli przez tyle czasu tylko we 2, nie wiedzieli żadnego innego człowieka oprócz siebie i zleceniodawcy. Poczuli w pewnym momencie potrzebę bliskości, a że byli sami, to zaspokoili swoje potrzeby ze sobą nawzajem. Jeden z nich powiedział nawet coś w stylu " to było jednorazowo nie jestem ciotą" a ten drugi odp "Ja też"

użytkownik usunięty

Aha, czyli od dziś mój mąż ma szlaban na te dwutygodniowe wyjazdy z kumplem w góry.

ocenił(a) film na 9

hahahahahahahaa rozwaliłaś mnie :D

ocenił(a) film na 10

To nie jest takie pewne. Uważam, że Ennis nie przeżył żadnego seksu wcześniej. Stwierdził, że jeszcze nie grzeszył. Z pewnością nie uświadamiał sobie, że jest zdolny pokochać Jacka.
Jack był na Brokeback już rok wcześniej i jest taka możliwość, że przeżył już męski seks, choć z pewnością bez miłości. Ten seks w górach był traktowany nie jak seks homo, tylko jak piszesz, sposób na samotność i zaspokojenie. Dlatego chyba obaj zaprzeczyli, żaden z nich się nie czuł gejem. Jack jeśli miał rok wcześniej jakieś przeżycia, zaprzeczył, by nie zrazić Ennisa, bo pewnie liczył, że w podobny sposób, będzie mógł sobie urozmaicić lato na Brokeback.
Ennis pozostał wierny Jackowi, nie potrzebował do szczęścia mężczyzny, tylko właśnie Jacka. Dla Jacka seks homo był ważny i potrzebny. Dlatego być może był aktywną stroną w związku, jak też i z powodu charakteru. Ennis był bardziej bierny. Z powodu rzadkich spotkań Jack szukał innych męskich przygód, było mu to potrzebne. Akceptował to u siebie. Ennis swojego homoseksualizmu raczej nie zaakceptował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones