PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 194 400
ocen
7,4 10 1 194400
7,6 35
ocen krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

skoro homoseksualistom mówicie nie, ponieważ to niezgodne z religią
to dlaczego Bóg pozwolił na to, aby tacy się rodzili skoro to jest niezgodne z jego nauką?
ale skoro tacy się rodzą, a nie mogą tacy być, to krótko mówiąc Bóg skazuje ich na cierpienie, czyż nie?

ocenił(a) film na 8
Damx123

Dobra rada. Wiem, że młodzi ludzie wprost uwielbiają się wywyższać, ale niemądrze jest na prawo i lewo nazywać wszystkich dziećmi.
Przy okazji odsyłam do słownika języka polskiego, i wytłumaczenia słowa "fanatyk".

Cleaa

Jak na razie to pokazujesz że mimo wieku nie masz rozumu skoro wtrącasz się do innych jak mają żyć i jaką mają mieć orientacje,i żegnam
i oczywiście krzyżyk na drogę.
Amen.

ocenił(a) film na 9
Cleaa

odpisałem ci na innej stronie, mogłabyś się do tego odnieść?

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 4
ladymarie

No właśnie. Dlaczego Bóg pozwolił?
Tym bardziej, że przecież -jak wierzą w to co im fanatyczni kapłani (i nie tylko) wmawiają nieustannie (ogłupiając)- wszystko to co Bóg stworzył, ni mniej, ni więcej jak tylko w ciągu 6 dni (jak głosi pismo), było doskonałe. Bóg następnie sprawdził to co stworzył i sam potwierdził, że wszystko co stworzył jest doskonałe.
A zatem wszechmogący i doskonały Bóg stworzył wszystko bez błędu, doskonałe.
Z czego naturalnie i oczywiście wynika, że homoseksualiści również są stworzeni przez Boga i nie są niczym złym, bo są stworzeni przez Boga w jego doskonałości.

Gdyby było inaczej, to znaczyło by, że ani Bóg nie jest doskonały, ani to co stworzył -swoją boską wszechmocą i wszechdoskonałością- nie jest doskonałe. Bo wszystko co było, jest i będzie, zostało stworzone jako doskonałe przez doskonałego Boga, wszystko.

komentarz

a skąd pomysł, że chce zyskać ludzi...
Napisałem tylko co myśle,a że Damx123 spytał jakiego jestem wyznania to mu odpowiedziałem:D

ocenił(a) film na 4
pepetka1

Czy jesteś pewien, że pod właściwym wpisem odpowiadasz? :D

ocenił(a) film na 6
ladymarie

Odpowiem Ci, młoda damo.

Słusznym jest, aby człowiek cierpiał. Jego ból i upokorzenia wynikają z praw natury, a dla realizacji celów natury potrzebne jest zarówno istnienie cierpiącego, jak też i tych, którzy przysparzając mu strapień sami cieszą się powodzeniami. Ta właśnie prawda powinna stłumić wyrzut sumienia w duszy tyrana czy złoczyńcy. Nie musi się powściągać, winien dopuszczać się śmiało wszystkich czynów, które rodzą się w jego imaginacji, gdyż to głos natury mu je podsuwa. Jeśli tajemne inspiracje natury wiodą człowieka do zła, to widocznie zło jest naturze niezbędne. I dlatego właśnie istnieje homoseksualizm.

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

A ja dodam dla młodej damy powyżej, że
strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie

ocenił(a) film na 6

A bez odrobiny cierpienia nie zazna się szczęścia. Jednakowoż można cierpieć na wiele różnych sposobów, nie trzeba od razu zostawać homoseksualistą.

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

Jeśli lesbijka cierpi lubiąc kobiety, to Ty cierpisz tak samo, jeśli Ronaldo cierpi lubiąc mężczyzn, to czy ja cierpię tak samo?

użytkownik usunięty

No właśnie... jeśli ja jestem dewiantką, to faceci hetero też, przecież mamy ten sam obiekt dewiacji.

użytkownik usunięty

No. I do tego sami są facetami, a brzydzi ich, że ktoś lubi facetów, co za jemioły...

użytkownik usunięty

Straszne jemioły.

ocenił(a) film na 6

Obiekt ten sam, ale punkt wyjścia inny. Pociąg seksualny do samicy orangutana też w pewnych kręgach dewiacją nie jest, ale tylko wśród samców tegoż gatunku.

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

A wiesz, że d*pę ma jeż?

ocenił(a) film na 6

Domyślałem się, że może mieć.

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

Homo i hetero ludzie są tego samego gatunku głuptasku.

ocenił(a) film na 6

Przeważnie tak, ale różnie to bywa.

użytkownik usunięty

śmiała teza ^

użytkownik usunięty

racja, homo sapiens i hetero erectus rozdzielili się jeszcze w epoce kamienia łupiankowego i poszli w piz.du razem z austratopiletkiem

użytkownik usunięty

austratopitelek zetknął się z neadendatelczykami w epoce gwoździa i tak narodzili się biseksualiści

użytkownik usunięty

tych pedałów, to nawet jeszcze bym zrozumiał - jakaś zwrotnica im się przestawiła w złym kierunku, zapewne nie ich wina,

ale ci bi to już skrajne zboki, u nich wskazówka zapierdziela naokoło jak zegar kłamstw Kaczyńskich w tym dowcipie - ich bym od razu do gazu

użytkownik usunięty

wszyscy ludzie powinni być bi i nie byłoby tych waszych schizów

użytkownik usunięty

disgusting ^

ocenił(a) film na 6

Nie. Cierpienie za każdym razem jest inne, bo ludzie są inni. Jednakże w każdym przypadku jest słuszne. To droga do szczęścia.

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

Wszyscy cierpią i będą cierpieć, zanim nie zrozumieją że trzeba wyzwolić się z samsary - nawet Lazek już to obczaił.

Sprawiedliwe jest jednak, że te zboki homoseksualiści cierpią bardziej.

użytkownik usunięty

Mniej, nie muszą mieć dzieci.

użytkownik usunięty

Nie muszą tyrać na dzieci ani się nimi zajmować.

użytkownik usunięty

to na ch** chcą adoptować?

użytkownik usunięty

tylko homosie chcą, homoseksualiści nie chcą (vide tabela Dead Mana)

użytkownik usunięty

i dlatego sprawiedliwym było, że podlegali ostaracyzmowi społecznemu i przez to cierpieli, niestety, lewacy znowu zniszczyli naturalny bieg rzeczy

użytkownik usunięty

niezbyt naturalny, tylko judeochrześcijanizm potępiał homoseksualizm, i to nawet nie Polska

ocenił(a) film na 6

Właśnie. Trzeba by nałożyć na nich jakiś dodatkowy podatek.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

obaj byście je płacili jak do tej pory, moje panny

użytkownik usunięty

skoro my musimy płacić daninę zwaną 'alimenta', niekulturalny młody człowieku, sprawiedliwym będzie obciążenie także tych pasożytów - przy okazji zmniejszy się ich promiskuityzm, gdy będą bulić od każdego partnera
a uganiający się za nimi Urząd Skarbowy dostarczy wszystkim jakże potrzebnej w ciężkich czasach rozrywki

użytkownik usunięty

chcesz robić bachory i je porzucać bez grosza przy duszy? o.O <facepalm>

użytkownik usunięty

i do tego jeszcze im zazdrościcie dużo partnerów, ale za to ciężko was winić

użytkownik usunięty

chcę tylko wyrównać szanse

użytkownik usunięty

mając ze względu na niesłuszne uprzywilejowanie więcej kasy, marnują ją tylko na swoje chore uciechy, podczas kiedy porządny obywatel mógłby ją wydać np. na dziwki

użytkownik usunięty

Jeżeli ma być to antypolska prowokacja (a chyba o to Ci chodzi ) daj sobie spokój .

użytkownik usunięty

a czasem nawet, w przypływie dobrego humoru, mógłby wydać na żonę

użytkownik usunięty

jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, przykro mi

użytkownik usunięty

Co to jest samsara?

Jak tam Ci idzie turlanie kredki?

użytkownik usunięty

tak jak tobie beretu

użytkownik usunięty

^ Farbowany na wilka lis.

użytkownik usunięty

Lady Gaga ^

użytkownik usunięty

^ Stary piernik z zakalca.

użytkownik usunięty

albo nawet Zgaga ^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones