PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779051}

Tajemnica Marrowbone

El secreto de Marrowbone
7,1 17 484
oceny
7,1 10 1 17484
Tajemnica Marrowbone
powrót do forum filmu Tajemnica Marrowbone

Czy oprócz mnie, ktos jeszcze uwaza, że Sam byl synem Jane?

Lena_Piekarz

Nie pomyślałem o tym ale to ma sens

ocenił(a) film na 8
Lena_Piekarz

Właściwie nie myślałam w ten sposób, ale jak przeczytałam Pani komentarz i się nad tym zastanowiłam to stwierdzam, że faktycznie mogłoby tak być, bo przecież matka w liście do Jacka napisała, że "Jane zaopiekuje się Samem jak własnym synem", a w wycinkach jednej z gazet znajdowała się informacja o tym, że ojciec molestował córkę.

Naprawdę słuszne spostrzeżenie :) Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Lena_Piekarz

Coś może w tym być, bo w którymś momencie Jane mówi do Jacka żeby nie był zbyt surowy dla Billego, bo "ja mam Sama, ty Allie, a on nie ma nikogo", czy jakoś tak ;)

ocenił(a) film na 7
Lena_Piekarz

Wydawało mi się to oczywiste co potwierdzają dwie sceny - matka tej czwórki w swoim liście napisała że Samem ma zająć się Jane tak jak powinno być-to zdanie było tak zbudowane, że zwróciłam na nie uwagę od razu. Poza tym gdy Allie czyta artykuły o tej rodzinie jest taki nagłówek że ojciec znęcał się nad córką i można dopatrzeć się ciążowego brzucha ma zdjęciu.

ocenił(a) film na 9
Iwusiak

Tak, zrobiłam print screena, w gazecie widać jak ona trzyma się pod brzuchem, czyli jest w ciąży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones