PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478662}

Tajemnica Syriusza: Polowanie

Screamers: The Hunting
4,9 3 173
oceny
4,9 10 1 3173
Tajemnica Syriusza: Polowanie
powrót do forum filmu Tajemnica Syriusza: Polowanie

obejrzałem odsapnąłem od filmu i stwierdzam że jest to całkiem dobry film sci-fi oklepany już wątek "kto człowiek kto maszyna", i fajny motyw ewolucji dzięki algorytmowi uczenia się w AI. Efekty specjalne hymm dobre wielu tutaj narzeka że są do bani, ale co mieli zrobić, może trochę podrasować wybuch drugiej kopalni i burzę kosmiczną ale to szczegóły .

Uwaga mogę zdradzić teraz fabułę filmu o ile ktoś nie oglądał go jeszcze:
Teraz trochę do fabuły: Nie zrozumiałem kilku wątków i zachowań dlaczego robot który siedział z tamtymi ludźmi w kopalni ich nie mordował, o ile po "stosunku" rozumiem że starał się ochraniać ludzi.
Zobaczyli uwiezionych "ludzi" za polem plazmowym i nagle chęć pomocy się pojawia zapominają o ogniwach które by mogli najpierw wyciągnąć od ludzi a potem im pomóc, gdy już udaje się im przeżyć wystarczyło że powie "to moja wina przepraszam" i wszystko w porządku to mnie niestety powaliło, nie rozumiem tych zachowań.... film jak dla mnie jest dobry ale jak niema czegoś innego w pobliżu do oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones