PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32164}

Tajemnica Syriusza

Screamers
6,7 8 945
ocen
6,7 10 1 8945
Tajemnica Syriusza
powrót do forum filmu Tajemnica Syriusza

8/10

ocenił(a) film na 8

Klimatyczny film oraz końcówka zajefajna dająca do myślenia ...

użytkownik usunięty
Timon14

Pytanie który z Typu 2, podłożył mu misia do statku. Oj daje do myślenia ;) Jeżeli zasnął by w drodze na Ziemie, to nie miał by szans z miśkiem.

użytkownik usunięty

Mogła to być robota Elbaraka. Był wcześniej od Hendrickssona w hangarze.

ocenił(a) film na 6

A właśnie, mnie zastanawia dlaczego dziecko było wrzaskunem/scremerem typu 3 a Becker, Jessica i nowy Elbarak byli typu drugiego. Przecież typ 3 powinien był być lepiej dopracowany a dziecko, a szczególnie te tabuny wychodzące z bunkra Sojuszu nie były. Natomiast Becker był perfekcyjny, a to niby tylko 2 typ. I dlaczego były dwie Jessiki (sorry, nie wiem jak się powinno napisać) ?

PS. miś też był uzbrojony ? myślałem, że to dodatek tylko do wrzaskuna typu 3

użytkownik usunięty
12chinczyk

Też myślałem ze to tylko dodatek do 3. Miś mógł być też uzbrojony i stanowić zagrożenie. Na koniec widzieliśmy że się poruszał. Albo może mógł mieć w sobie jakiś zapalnik detonujący i z Hendrickssona nic by nie zostało po wybuchu. Tak przypuszczam. Było wspominane w filmie, że wrzaskuny jakoś umieją się "rozmnażać" co cytował sam Hendrickssen, więc typ 3 może się rozmnożył w bunkrze, dlatego ich tyle było. A czemu typ 3 a nie 2 ? Myślę że 3 jako dziecko, miało być bardziej niewinnym urozmaiceniem do typu 3, bo kto by nie zaufał małem dziecku z misiem ? :)

użytkownik usunięty

Co do dwóch Jessik, skoro było wiele klonów typu 3, to czemu miało by nie być więcej tych samych typu 2 ? :) :)

ocenił(a) film na 6

No faktycznie, niby mogło ich być znacząco więcej, ale uważam nadal, że typ 3 powinien być lepszy od 2, a Becker był najlepszym kozakiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones