PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810408}

Tajemnica anioła

Angel of Mine
6,3 8 036
ocen
6,3 10 1 8036
Tajemnica anioła
powrót do forum filmu Tajemnica anioła

Dobry dramat,czy jak kto woli thriller.Jest tajemnica,jest świetnie budowane napięcie,jest idealna ścieżka dzwiękowa współtworząca nastrój filmu i jest rewelacyjna rola mojej ulubionej Noomi.Kilka scen z tego filmu pozostanie mi w pamięci - jak spotkanie dwóch bohaterek w kawiarni,czy świetna scena seksu(jedna z lepszych w tym temacie jakie ostatnio widziałem w kinie).Na plus również samo zakończenie i rozwiązanie tej zagadki.Szczerze polecam.

użytkownik usunięty
kleju30

Zgadzam się w 100%. Warto obejrzeć film,bo od początku do końca trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Noomi zagrała rewelacyjnie! Co za plastyczność postaci. Śliczna kobieta, a za chwilę psychopatka tak wiarygodna, ze szok. Jesli chodzi o scenę seksu to pełna zgoda. Bez wyeksponowanej golizny i idealnie w klimacie stanu umysłowego w danej chwili.
Tylko jak dla mnie zakończenie, a właściwie rozwiązania tej zagadki spodziewałem się innego.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Popieram REWELACJA i końcówka świetna :D Polecam

ocenił(a) film na 7
kleju30

Dałem 7, bo "Lisbeth Salander" trzyma cały film w kupie. Pozostali aktorzy wypadli słabiej, a szkoda, bo mogła być 9 lub 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones