PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786829}

Tajemnica pieczęci smoka

Tayna pechati drakona
5,6 1 756
ocen
5,6 10 1 1756
Tajemnica pieczęci smoka
powrót do forum filmu Tajemnica pieczęci smoka

Mogę się oczywiście mylić ale dzięki idzie drogą stevena, van damma bierze byle co teraz....

xxxfilmen

Ostatnie 2 filmy?
Wydaje mi się, że wyszedł tylko jeden film w tej serii do tej pory.

sayokun

ten jego belkot moze dotyczyc JC, ale nie wiem, bo pisze jak polmozg.

alisspl

ty masz mózg ? ciekawe po co tobie,pocisz sie pewnie jaki piszesz komentarz wieśniaku.

xxxfilmen

Ja mam, ale ty najwyraźniej szukasz jakiegoś dawcy, stąd pewnie to pytanie. Wolę pisać jak sól naszej ziemi niż jak ty już bezmózgu, najwyraźniej ci się zdegenerował już całkowicie od ostatniego postu, kiedy jeszcze miałeś tę nędzną połowę małoletni.

xxxfilmen

A po polsku możesz napisać bo jakoś nie bardzo rozumiem o o chodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xxxfilmen

Nie czepiam się szczegółów, chodzi mi o to, że cała Twoja wypowiedź dla osoby postronnej jest wyrwana z kontekstu i nijak nie da się zrozumieć co napisałeś.

zielonyelf

gdyby była opcja usun albo edytuj zawsze mozna poprawic komentarz ,a tak jak jest komenatrz dopiero widzi sie ze cos sie żle napiszę,nawet nie widziałem ze dzieki sie napisało zamiast arniego...

xxxfilmen

Czytaj przed wciśnięciem wyślij albo nie pisz w ogóle jak tak ci trudno. Jak widzisz nie tylko ja zauważyłam, że bełkoczesz i nie idzie cię zrozumieć, nie ma znaczenia, że jakiś słownik, czy inne bzdury nie mające nic wspólnego z prawdą, jakieś wymówki, nie umiesz pisać zrozumiale i poprawnie po prostu, tak więc ludzie nie rozumieją twojego bełkotu. Nie trudź się, wrzucam cię do ignora. Daj sobie spokój z próbami robienia gieburzy w wątkach starszych niż ty sam, w dodatku kiedy nie masz nic do napisania ani na temat, ani ciekawego, nie mówiąc o sensie wypowiedzi w ogóle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
alisspl

duzo kopiuj wklej, tendencyjne, zapowiada sie dobrze, koniec jak zwykle slaby ........................... jeden z twoich komenatrzy? uczysz kogoś
polskiego a sam bełkoczesz ?

alisspl

Spokojnie, xxxfilmen jest upośledzony, od miesięcy wyzywa ludzi, którzy mu zwrócą uwagę, że pisze sam bełkot i nie ma pojęcia co w ogóle pisze.

Goro_Gondo

Tak jak napisałam - poszedł do ignora. Odpowiedziałam tylko dlatego, że bez większego sensu wywołał mnie takim postem po kilku miesiącach, bez ładu, składu, nie na temat. W dodatku ja nie pisałam nawet do niego, tylko komuś odpowiedziałam co do jego bełkotu. Ale ten FW jest teraz okropny z tym nowym wystrojem. Edycja i tak nie działała po 4 minutach od lat, ale przynajmniej była...

alisspl

To człowiek, który z 5-10 częściowej serii ogląda jedynie najnowszą odsłonę, a potem pieprzy, że głupi film i fabuła głupia, a twórcy też głupi i on tego nie rozumie. Ktoś zwróci uwagę - wyzwiska. I bierze się za horrory found footage, a potem leci 2/10, bo rzekomo amatorskie XD.

Goro_Gondo

Filmy jak filmy. Do nich potrzeba jednak wiedzy, zrozumienia, uczuć wyższych, inaczej się nie rozumie nic i nie porozmawia z nikim o nich, ale tutaj widzę, że problem jest naprawdę na poziomie samych podstaw. Zwykłego IQ społecznego, które on ma no niestety na poziomie z wyraźnym uszkodzeniem mózgu. Jednak tego nie leczy, tylko bez ładu i składu generuje słowa w necie. A najbardziej mnie w tym gorzko śmieszy, że wciąż nie potrafi rozróżniać płci, nawet tyle nie potrafi zrozumieć z tekstu, który teoretycznie przeczytał. A przecież to jest umiejętność posiadana już przez dziesięcioletnie dzieci?

alisspl

Żeby się wypowiadać w Internecie, to trzeba jakąkolwiek kulturę i wiedzę reprezentować . Jestem w stanie zrozumieć młodzież, sam jako młody chłopak pisałem z literówkami, na szybko i teraz na pewno też walę błędy, ale człowiek się rozwija, pracuje nad wypowiedzią. A z tego co widzę, to xxxfilmen już od 2014 r. jest tutaj upominany za swoje upośledzone wpisy, ludzie nim wręcz gardzą, a dalej wraca i wyzywa jak ktoś mu zwróci uwagę. Błędy czy literówki każdy może zrobić, ale jego posty wręcz świadczą, że coś ma nierówno pod kopułą.

alisspl

No i typ uparł się, że jest wielkim kinomanem, a podstawowych pojęć związanych z filmem nie ogarnia, nie wspomnę już o gatunkach. Żeby nie wiedzieć co to slasher czy found footage, no to chyba trzeba w piwnicy być wychowywanych. Uczynił sobie podwórko prywatne z serwisu, co się wejdzie poczytać o jakiejś produkcji, sprawdzić opinię innych widzów, to wysyp rakowych wypocin xxxfilmena w stylu "nie nie nie co za gowno padlina gniot bezsensu dziasotwo...omijac nie polecam". Zapytasz go, w którym miejscu film jest pozbawiony sensu, co jest z fabułą nie tak, to lecą wyzwiska od pomiotów szatana, idiotów, psychopatów i klasyczne "nie znasz się na kinie spieprzaj mi stąd". Taką patologię trzeba tępić bezlitośnie.

xxxfilmen

Jak chcesz pisać na forum, to warto zaopatrzyć się w słownik ortograficzny i przyswoić zasady pisowni (interpunkcja leży i kwiczy, nazwiska pisane z małej litery), bo naprawdę ciężko się czyta takie opinie. No i widzę, że nie jestem odosobniony w takiej opinii. Jeśli jesteś w miarę cywilizowany, może choć raz (o ile w ogóle to nastąpi) odpiszesz bez wyzwisk.

xxxfilmen

xxxfilmen, to nawiedzony Janusz. Grzecznie się go zapyta, czy może jeszcze raz napisać, ale po POLSKU i już obraża wiejskimi komentarzami, typu "pocisz się, jak piszesz", czy "jesteś chory psychicznie". Nic nie kapuje, tym bardziej filmów, na którym skupia się ten portal. Zgłaszajcie jego konto do moderatorów, może w końcu zostanie zbanowany na zawsze.

sentence_f

Normalny człowiek przeczytałby co napisał po wysłaniu postu, jak wie, że nie ma edycji i że ma problem z nie robieniem błędów i pod spodem posłał drugi post z poprawką. Zwykła, prosta rzecz. A ten wygenerował nowy temat, pisząc jedno zdanie, które mógł gdzieś dopisać w którymś już istniejącym, do tego niby chciał napisać o Arnim, a myślał o Jackiem kiedy pisał, bo słowa dzeki nie można uznać za coś leżącego chociaż przy Arnoldzie i literówkę, do tego napisał jego imię na zupełny odwal, bo albo mu się nie chciało porządnie, albo nie umie pisać jego imienia poprawnie i odmieniać. A potem popisał całe mnóstwo obraźliwych postów nie na temat, czepiając się ludzi, że niby nie rozumieją, nie zadając sobie w ogóle trudu przeczytania tego jednego swojego zdania i zrozumienia dlaczego ludzie mu piszą to co piszą. I doooopiero po tych iluś postach bez ładu i składu coś dotarło, zerknął i dopisał łaskawie, że się pomylił. No, duża sztuka porobić taki śmieciowy wątek o niczym, bazując na jednym zdaniu z błędem bez poprawienia go, tylko z rzucaniem się po ludziach :)
I jeszcze tyle czasu po fakcie. Ja miałam teraz trochę wolnego czasu i rozpisałam się, pewnie długa przerwa po tym, ale ten to chyba nie ma za dużo zajęć w życiu, pisząc co chwilę takie smsowe posty tutaj.

alisspl

To wszystko są wymówki, za każdym razem jak złapany jest na błędzie, to telefon mu się zaciął, to słownik mu wbił, to nie zauważył czegoś - tak, na pewno. Tak samo ogarnięcie skali ocen serwisu jest dla niego abstrakcją, czasem pieprzy jak zły jest jakiś tytuł, a leci 8-10/10 i tłumaczenie, że tak się wcisnęło. Samo. No i co mnie rozbawia "chyba logiczne ze chodzi o to macie wy mózgi?", a z jego wpisu absolutnie nic nie wynika, nie wiadomo o co w nim chodzi i czego się tyczy. I nie zrozumiał nic, znowu uciekł, bo nie wie co napisać, a co by nie napisał, to i tak się zbłaźni. Stawiam, że założył inny temat przy innym obrazie i spami, że go wyzywamy i jesteśmy psychopatami, bo on tak potrafi. W innym przypadki olałbym dzbana i nie tracił czasu, ale to nie jest folwark prywatny, że może walić taśmowo tysiące wpisów i bezkarnie w nich wszystkich wyzywać.

Goro_Gondo

No chory człowiek albo szuka dawcy jak ciągle pyta o te mózgi, może zombi :P

xxxfilmen

Ale Segal zawsze grał w gniotach.Van Dame ze 3 średnie filmy i też reszta szrot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones