PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737101}
5,5 4 099
ocen
5,5 10 1 4099
5,1 10
ocen krytyków
Tajemnice Bridgend
powrót do forum filmu Tajemnice Bridgend

Odradzam

ocenił(a) film na 4

Przyznaję, że temat jest ciekawy i pierwsza część filmu jest całkiem intrygująca. Niestety potem całe napięcie siada. Główna bohaterka cały czas łazi z rozdziawionymi ustami (czy to ma być nawiązanie do Scarlett Johansson?), natomiast jej chłopak przez cały film paraduje z jedną jedyną tępą miną, od której aż chce się wyjść z kina. Miasteczko pokazane jest dość ciekawie, las wokół niego tworzy intrygujący klimat, natomiast sama treść filmu całkowicie rozczarowuje i niczego nie wyjaśnia. Moim zdaniem lepiej wybrać się na coś innego.

ocenił(a) film na 4
Alex_de_Large

Zapomniałem wspomnieć o jednej rzeczy. Trailer jest lepszy niż sam film. Niestety.

Alex_de_Large

popieram, film nudny

ocenił(a) film na 4
Alex_de_Large

Może nie napisałbym odradzam ale - na własną odpowiedzialność - 4/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Alex_de_Large

Ta krótka opinia oddaje wszystko. Jak dla mnie mega tępa gra aktorska, no i te rozdziawione usta...

ocenił(a) film na 8
Alex_de_Large

Nie zdążyłem zwrócić nawet uwagi na rozdziawione usta. Atmosfera szaleństwa i depresji w tym filmie za mocno mnie przydusiła ;)

ocenił(a) film na 4
Alex_de_Large

To fakt, główna bohaterka ma nonstop otwartą buzię i oczy marzące o rozumie. Film niestety słaby, nawet momentami nudny. Aż dziw bo historia prawdziwa jest gotowym scenariuszem na film.

majkalipcowa

ona taka jest, cała " Cassie " jak sie nie mylę, ze Skinsów, hehe suszyząbki taka jej uroda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones