PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812222}

Tajemnice Joan

Red Joan
6,3 6 128
ocen
6,3 10 1 6128
4,3 10
ocen krytyków
Tajemnice Joan
powrót do forum filmu Tajemnice Joan

Byłem wczoraj na pokazie unlimited. Jakoś nie spodziewałem się żadnej rewelacji, a w sumie film okazał się całkiem ciekawy i wciągajacy. Aktorzy dobrze dobrani, sama historia interesująca. I bardzo dobrze stworzony klimat filmu, jakoś wszystko do siebie pasowało, a to- jak się ogląda mnóstwo filmów - naprawdę rzadkość. Nie jest do historia pełna akcji jak np Czerwona jaskółka, ale jest bardziej realistyczna i skupiona na samych postaciach. Spokojnie można polecić

ocenił(a) film na 8
karatetygrys

Zgadzam sie w pelni z ta wypowiedzia! Film jest spokojny i wywazony, brak mu szybkiej akcji, ale to nie przeszkadza widzowi. Film skupia sie przede wszystkim na odczuciach bohaterki i emocjonalnych i politycznych. Ja film polecam!

ocenił(a) film na 9
karatetygrys

jak Czerwona jaskółka może być bardziej realistyczna od prawdy? ten film jest oparty na faktach i to jest najbardziej niesamowite.
Prawdziwa historia jest jeszcze nawet bardziej ciekawa bo w latach 70 Melita Norwood była w Moskwie, gdzie odznaczyli ja za zasługi.
Polecam zawsze w tego typu historiach poczytać na koniec dostępne w necie publikacje na ten temat, szczególnie w oryginalnym języku - wiele można się dowiedzieć i nauczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones