PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812222}

Tajemnice Joan

Red Joan
6,3 6 128
ocen
6,3 10 1 6128
4,3 10
ocen krytyków
Tajemnice Joan
powrót do forum filmu Tajemnice Joan

Typowa lewicowa kretyna z zachodu, żyła w świecie gdzie każdy mógł kupić kolorowe prezerwatywy a wychwalała świat w którym ludzie tylko od święta jedli mięso i lądowali w gułagach całymi rodzinami za "myślozbrodnie" i nazywała to "postępem", pluje na takie gów*o.
cytat z wywiadu Joan:
"Zrobiłam, co zrobiłam, nie dla zarobku, ale żeby uniemożliwić pokonanie nowego systemu. Systemu, który zapewniał zwykłym ludziom pożywienie, edukację i opiekę zdrowotną- mówiła na konferencji prasowej, kiedy z zatroskaną miną, odświętnie ubrana wyszła do dziennikarzy czekających pod jej domem."

nawieczor

Można tylko ręce załamać i powiedzieć " Co za naiwna kretynka z mózgiem wypranym przez sowiecką propagandę!" W sumie miała przynajmniej 9 lat na poznanie prawdy, ale dalej wierzyła,że ZSRR było rajem na ziemi.

nawieczor

Że jedli mięso od święta, to akurat dobrze.

ocenił(a) film na 4
shimsong

W obozach koncentracyjnych nie jedli mięsa w ogóle. Można zaprowadzić weganizm? Można.

Leszy2

Przeciętny Polak spożywa 75 kg mięsa i 45 kg cukru rocznie. Nie tylko ze względów humanitarnych ale także zdrowotnych, to głupie. Ale jak widać, niestety można.

nawieczor

Ależ niczym nie różniła się od prawicowych kretynów ze współczesnego kraju nad Wisłą. Którzy mają dostęp do wielu źródeł informacji aby zweryfikować wydarzenia społeczne, polityczne, gospodarcze. Naiwność tamtych ludzi, w tamtych latach jest jakby bardziej zrozumiała.

Treh

Widzę potencjał na teorię integrującą mechanizm współczesnych urojeń z powstawaniem historycznych urojeń pożytecznych lewicowych idiotów.
Możesz rozwinąć temat?

nawieczor

Nie ma większego idioty od prawicowego idioty...

eltoro10000

to ma być rozwinięcie tematu?
raczej to jest dowód na twoje urojenia...

eltoro10000

prawicowiec czyli kto ?

markin

A tobie co, google zaginęły? Co ja, słownik jestem?

eltoro10000

trafiliśmy na prawdziwego ęteligenta w dysusji... :)

eltoro10000

Kolejny lewak z pustym, wyuczonym na pamięć hasłem bez poparcia go argumentami?

morfeusz1805

Ale że kto? Jak próbujesz kogoś obrazić, nawet nieudolnie, to chociaż określ o kim mówisz.

eltoro10000

Widzę że głowa boli od myślenia. Ale to są częste przypadki wśród lewactwa (nie mylić z prawdziwą lewicą). W Polsce nie ma lewicy, jest lewactwo.
Jeżeli chodzi o obrażanie, to sobie przeanalizuj swoje wypowiedzi i zobaczysz kto kogo obraża.

morfeusz1805

Jedyny lewak jaki znam to taki sztylet. Reszta to wymysł chorych umysłów typu Pawłowicz. No i jej fanów, zwykle niedouczonych, do których jak mniemam się zaliczasz.

eltoro10000

Wszystko co napisałeś, to są objawy lewactwa, tj. nieświadomość rzeczywistość , objawiająca się brakiem analizowania faktów, ograniczone przyswajanie informacji z otoczenia, wyuczone, ciągle powtarzane slogany bez żadnego poparcia w argumentach. Powiedziałbym że to zakrawa już na chorobę XXI w. Więc obojętnie co tu ci napiszę, ty i tak będziesz oderwany od świata realnego. Lepszy efekt bym uzyskał waląc banią w ścianę, przynajmniej guza bym nabił.

Odniosłem się do jednej twojej wypowiedzi gdzie obrażasz prawicowców nazywając ich idiotami. A teraz strugasz sierotkę Marysię że ktoś cie obraża. To jest właśnie kojarzenie faktów, których mechanizmów ty i tak nie zrozumiesz. Będziesz pier...ił o wszystkim, tylko nie na ten temat, który jest poruszany. Następnym razem licz się ze słowami, bo nie zawsze będziesz bezpieczny siedząc za komputerem.

morfeusz1805

Po czym poznać prawicowego oszołoma oprócz tego, że bredzi od rzeczy? Po groźbach. Wasze ulubione zajęcie to bieganie z kijem bejsbolowym, koniecznie z namalowaną kotwicą i orzełkiem i wyszukiwanie każdego, kto nie nasz, czyli nie-Prawdziwy Polak Katolik, żeby mu łeb roztrzaskać. A każdy kto myśli inaczej to wiadomo - lewak albo pedał (zresztą przecież każdy pedał to lewak i odwrotnie, prawda?;-).
W jednym masz rację: obojętne co napiszesz, bo prawicowo-narodowo-kibolski bełkot nie robi na mnie wrażenia. Wyuczone, powtarzane slogany jak zacięta płyta. Tak, to pasuje jak ulał. Właściwie w tym drugim też ci przyznam rację, znacznie lepiej byś zrobił waląc banią w ścianę. Zawsze jest nadzieja, że od takiego walnięcia wszystkie klepki wrócą na miejsce i zaczniesz mówić ludzkim głosem. Niewielka wprawdzie, bo u prawaków zmiany w mózgu są zwykle nieodwracalne, ale jak mawia klasyk - nadziei nie gaście... ;-)

eltoro10000

Jeżeli na ulicy jakąś kobietę nazwałbyś k....wą a obok stałby jej facet, to wiedz, że ten pan nawet by z tobą by rozmawiał, a dostałbyś w ryja i tak wyglądałaby rozmowa. Dlatego taka była moja aluzja do rzeczy wypowiedzianych w internecie a na ulicy. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, przecież takich informacji już nie przyswajasz. Ale jednak instynkt przetrwania nakazywałby ci, że nie nazwałbyś w ten sposób tej kobiety wiedząc, że za moment byłoby zbieranie zębów z chodnika. Dlatego przed kompem czujesz się jak damski bokser w otoczeniu swojej rodziny.
Tak to się kończy, jeżeli rozmowę zaczyna się od obrażania. Sposób prowadzenia konwersacji jest zależny od osoby z którą ją prowadzimy, okoliczności i jeszcze paru innych czynników. Z każdą osobą rozmawia się inaczej, każdy jest inny, więc jeden zasługuje na pogłaskanie po główce a drugi w ryja.
Tak wiem, rzeczywistość bywa brutalna, nie każdy będzie ci ssał pałkę jak ty to sobie wyobrażasz. Ale przecież Ty o tym nie wiesz, bo skąd miałbyś wiedzieć skoro twoje receptory nie wszystkie działają, dlatego wiele rzeczy z otoczenia ci umyka.

Żebyś się zdziwił ilu jest gejów o poglądach prawicowych. A jeżeli już mają lewicowe, to tej lewicy przedwojennej a nie dzisiejszego lewactwa odziedziczonego z PRL-u.

A Ty dalej nie przyswoiłeś, że to ty obraziłeś grupę ludzi, więc nie dziw się że jeżeli jest akcja, jest i reakcją.
Przepraszam, jak widzisz nie grzeszę poprawnością polityczną, bo szkoda mi czasu na polemikę szukając głębi, gdzie jej nie ma.

morfeusz1805

Sorry, nie przyswajam bełkotu.

eltoro10000

Jesteś klasykiem sposobu rozmowy z lewakiem. Pewnie nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Zero argumentów, tylko jeżeli nic nie ma się do powiedzenia, to używa się słów zastępczych jak w tym wypadku. Więc piszesz dokładnie to, co już wspomniałem w pierwszych postach, że tak jest. Paplasz się w swoim schemacie który jest z góry do przewidzenia.

morfeusz1805

Bełkotu ciąg dalszy. Typowe dla prawaka ze zrytym beretem.

morfeusz1805

zgadza sie

ocenił(a) film na 9
eltoro10000

mówi najpewniej lewacki terrorysta z Antisyfy!

Treh

Otóż to. Niestety ludziom nie chce się nic więcej oprócz oglądania obrazków. A włączając telewizor z automatu robią to naciskając jedynkę na pilocie, a pewnie w 99% pod tym klawiszem mamy jedynie słuszny kanał TVPis 1. Poza tym u nas można (jeszcze) bez problemów kupić to "mięso" więc o co nam "lewakom" chodzi. Przypomnę że Chiny to jeden z większych totalitarnych reżimów a gospodarka hula na całego! Obywatel nie może tylko zapomnieć dzięki komu tak hula bo jak zapomni to może przestać być już obywatelem... Jak widać kasa rządzi!

ocenił(a) film na 9
dario1973

o czym my mówimy jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy dzisiaj Twoim "TVPiS", a latami 2008-2015 i stałym reżimem medialnym w każdej telewizji w Polsce. Wtedy to był stały przekaz i znalezienie jakiejkolwiek innej informacji w TV graniczyło z cudem. teraz mamy pluralizm i każdy może oglądać co chce.
"U nas "jeszcze" można kupić mięso" XD - niezła propaganda. Proponuję poczytać trochę roczników statystycznych, danych z GUS itp. Obecnie mamy najszybciej rozwijającą się Gospodarkę od czasów 1989 roku. Bezrobocie nawet pomimo kryzysu epidemii nie przekracza 6%, rozwój i reformy widać wszędzie i współczuję ludziom ulegającym nadal propagndzie antypolskiej.
Co do Chin - to jest własnie to co mówi od lat Trump, tu się akurat zgodzę z Twoim poglądem.

p.s. na Canal Plus już od 10 lat na kanale 1 jest TVN, TVP wyrzucili na 11 miejsce, a Republikę 216 - to tak odnośnie faktów, których nie znasz lub nie rozumiesz...

Metalen

Asystentka nie miała przecież informacji jak naprawde jest w ZSRR.
Dlatego wtedy angielska asystentka też nie znała prawdy o Związku Radzieckim

ocenił(a) film na 7
nawieczor

film idealnie ukazuje jak nawet najinteligentniejsi naukowcy mogą zostać szybko urobieni przez komunistów (lewaków) na ich stronę i powtarzać socjalistyczne brednie jak lemingi... Dzis jest to samo....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones