PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555}

Tajemnice Los Angeles

L.A. Confidential
7,7 82 988
ocen
7,7 10 1 82988
8,0 27
ocen krytyków
Tajemnice Los Angeles
powrót do forum filmu Tajemnice Los Angeles

Film konieczny.

użytkownik usunięty

Od początku do końca. Myślę, że ósemka wystarczy. Chyba, że ktoś mnie przekona, że nie. Że więcej trza dać.

ocenił(a) film na 7

Ja dałem 7 ale masz prawo dać 8 gdyż to mocny film tylko przebrzmiały ale prawie proroczy. Tak rozkwitała demokracja którą wyeksportowali do każdego zakątka świata z wyłączeniem kilku enklaw. Wtedy jeszcze strzelali do niepokornych we własnym kraju, teraz rakietami uszczęśliwiają całe kontynenty.

ocenił(a) film na 7

mysle,ze 8 to jest ocena za wysoka, film slabo nakrecony, juz nie mowiac o zdjeciach...
za to gra aktorska i obsada pierwsza klasa az milo patrzec :)
imponuje w filmie zwrot akcji, ale jest wiele niedomowien ;/
rozumiem, ze Lynn to byla dziwka, ale zakochala sie w Buddzie wiec jak mogla isc z jego kolegom z pracy do wyra... i co pozniej robiac z siebie idiotke, ze mu to moglo pomoc ??? nie byla kretynka i to bylo udowodnione w filmie. Rola Budda przedobrzona moim zdaniem, wyszedl na prawie idealnego. Koncowka juz w ogole beznadzieja, gosciu dostal 3 kulki, z czego jedna w leb i nagle szczesliwy jedzie na Tahiti ? wkurzajacy aktor pierwszoplanowy i jego "idealnosc" tak samo...
moglbym co nieco jeszcze tutaj napisac, ale jest pozno i mi sie nie chce.
Do zalet filmu napisalbym z pewnoscia jeszcze wiecej, bo film jest naprawde godny polecenia ale z pewnoscia nie na ocene 8 !

ocenił(a) film na 9

Może sami nakręcicie coś na "10", zamiast udawać yntelygentnych krytyków. Film jest rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones