PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555}

Tajemnice Los Angeles

L.A. Confidential
7,7 82 988
ocen
7,7 10 1 82988
8,0 27
ocen krytyków
Tajemnice Los Angeles
powrót do forum filmu Tajemnice Los Angeles

K

ocenił(a) film na 10

Rewelka, daję max z dwóch powodów, wśród których pierwszy jest oczywisty, gra i sceneria na
wyżynach swojego spektrum semantycznego... drugi jest taki, że zaskoczyło mnie, iż po lekturze
cyklu Jo Nesbo znajdzie się kryminał, który zaimponuje mi uciekawioną intrygą, zakończeniem i,
w dużej mierze, humorem.

ocenił(a) film na 7
Kadente

humorem ? no prosze Cie... bo napewno nie w filmie :D tyle tego humoru co w horrorze ;)
10 to chyba po pijaku.
Koncowka najgorsza jaka mogla byc, zniszczyla calosc filmu, ktory moglby miec ode mnie 7 ale za koncowke ma 6, bo czym ze jest film bez koncowki, to ma stanowic przekaz i pokazac calosc przekazu, a w tym wypadku zabili to wszystko... Moze i zbyt mocne slowa ale napewno sie rozczarowalem koncowka i na 10 to ten film na pewno nie zasluguje, ocena z kosmosu hahaha...

ocenił(a) film na 10
wolter03

Trochę za dużo tych n-p-n :)P

ocenił(a) film na 10
wolter03

bredzisz! dycha jak nic!

ocenił(a) film na 7
blackfield84

konkretna odpowiedz ;) tylko tyle mozna powiedziec dajac 10 TLA ;)
mnie sie podobal ale napewno nie na 10...
trzeba uszanowac kazdego zdanie nawet twoje - blackfield84

ocenił(a) film na 7
wolter03

nie wiem, co masz na myśli mówiąc o końcówce, że "ma stanowic przekaz i pokazac calosc przekazu, a w tym wypadku zabili to wszystko". przez cały film przetaczał się temat bycia politykiem. patrząc na to od tej strony, można uznać, ze końcówka jest świetną puentą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones