PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869982}

Tajna Agencja Kontroli Magii

Ganzel, Gretel i Agentstvo Magii
6,2 2 397
ocen
6,2 10 1 2397
Tajna Agencja Kontroli Magii
powrót do forum filmu Tajna Agencja Kontroli Magii

Film ma bardzo ładną oprawę graficzną, miłą i ciekawą historię z morałem - i dla dzieci, i dla dorosłych. Jestem fanem animacji i oglądam wszystkie nowości na bieżąco i TAKM naprawdę mi się podobało i nie przynudzało. Rosjanie od dawna wychodzą na przeciw oczekiwaniom odbiorców i tworzą swoje animacje, natomiast tutaj występuje duże podobieństwo do postaci z najnowszych filmów disney/pixar. Wydaje mi się, że to taka moda i chcieli jak najbardziej trafić w gust zachodnich widzów.

Podsumowując, ciekawa, pouczająca historia, animacja na wysokim poziomie. Z czystym sercem polecam.

ocenił(a) film na 9
Saphee

Dokładnie, podzielam zdanie.

ocenił(a) film na 10
Masters3

Dokładnie tak , Rewelacyjny, szukam kolejnych filmów tych twórców

ocenił(a) film na 7
zulka_3

Wizart zrealizował jak na razie animowaną filmowo-serialową serię ,,Królowa śniegu" tj. 4 filmy (,,Królowa śniegu", ,,Królowa śniegu 2", ,,Królowa Śniegu 3: Ogień i Lód", Królowa śniegu: Po drugiej stronie lustra" i serial animowany, który u nas nie miał polskiej premiery (Snow Queen: Gerda i Keepers of Wonders ) i duologię ,,Wilk w owczej skórze" i ,,Wilk w owczej skórze 2".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones