PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225440}

Tak bardzo cię kocham

Ishq Hai Tumse
5,5 357
ocen
5,5 10 1 357
Tak bardzo cię kocham
powrót do forum filmu Tak bardzo cię kocham

1) Jeśli jesteś kimś kto nigdy nie widział żadnego filmu bollywoodzkiego, trzymaj się od tego dzieła z daleka, bo się zniechęcisz do końca życia. jest masakrycznie sztampowy i drętwy. Sięgnij po COKOLWIEK innego, z polskich wydań już lepiej się chwycić za "Gdyby jutra nie było"

2) Jeśli jesteś początkującym bollymaniakiem to raczej nie ruszaj tego filmu bo Twoje ideały padną :) film ma dekoracje a'la późny gierek, piosenki są nijakie, fabuła conajmniej głupia.

3) Jesli jesteś wytrawnym oglądaczem bollywoodu (ja! ja!) - nie polecam :) ze świeca tu szukać sensu, charyzmatycznych postaci czy jakichkolwiek emocji. Nie wiem jak ktoś wpadł na pomysł wydania właśnie TEGO filmu u nas, podczas gdy bollywood proponuje setki! naprawdę świetnych filmów, u nas ląduje taki COŚ. Owszem, Dino Morea jest b. przyjstojny, Bipasha piękna, ale co z tego??? film wg. mnie do kosza, totalnie nie wart pieniędzy i czasu. A bollywoodów widziałam wiele, ten to baaardzo niska półka mimo dość dobrej obsady. Po wystroju wnętrz znioskuję że budżet musiał być wyjątkowo mały :D

ocenił(a) film na 2
Misiz

Bollywood podbija Europę, podbija USA i Wielką Brytanię. Ostatni i coraz więcej osób polubiło go w POLSCE!!!!!!!!!!. Te filmy są lepsze niż HOLLYWOODZKIE produkcje!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
Misiz

Niestety muszę się zgodzić. Jest dużo lepszych filmów. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze beznadziejna jakość filmu (upewniałam się kilka razy, czy to film z 2004 roku, czy starszy przynajmniej o 15 lat - jakość jak z vhs).

Misiz

Ja tam uwielbiam filmy z Bollywood są naprawdę śliczne xD
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
cleogirl89

Misia8922 my też lubimy Bollywood ale ten film to PORAŻKA przez wielkie 'P'. Jeśli ktoś uważa go za śliczny to chyba gustu za grosz nie ma.

ocenił(a) film na 2
Seniorita_Paulita

Ten film to gorzej niż porażka!!! Nie wiem kto mógł wypuścić taki film na polski rynek?Ten film ubliża innym bollywoodzkim produkcją!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones