PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623774}

Taka fajna jak ja

As Cool as I Am
5,7 2 570
ocen
5,7 10 1 2570
Taka fajna jak ja
powrót do forum filmu Taka fajna jak ja

Coś, co wydaje się stałe, silne i niezmienne znika, pojawia się coś nowego, przeistacza w znane, istotne i tak ważne, by potem umrzeć śmiercią zapomnienia. Strasznie przygnębił mnie ten film, takie jest życie, wiem, ale tak chciałoby się zobaczyć czasem prawdziwą miłość, przyjaźń, silniejszą niż wszystko, a tymczasem proza teraźniejszości jest tak inna, zimna, bezwględna....

julij

gdzie można oglądnąc ten film? :)

julij

Cejrowski w jednym z wywiadów opowiadał o pewnym szamanie. Wbrew pozorom był to człowiek uczciwy, który dbał o swoją wioskę. Powiedział coś takiego; "Życie przypomina rzekę. Na początku ma ona mnóstwo odnóg. Każda odnoga jest jakąś propozycją. Od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Możesz też oczywiście dalej płynąć głównym nurtem, jednak z czasem odnogi zdarzają się coraz rzadziej."

Bez względu na wybór to co Cię spotka i dokąd dopłyniesz jest wielką niewiadomą. Nie jest prawdą, że silni i uczciwi zawsze zwyciężają, podobnie jak nie jest prawdą że jeśli masz prawe, dobre serce osiągniesz spełnienie i radość. Życie to jest ruletka, możesz wygrać, możesz przegrać. Nie masz wpływu na to kim się rodzisz, gdzie się rodzisz itd. Dokonujesz kolejnych wyborów ("rzucasz kulkę") i ponosisz konsekwencje swojego wyboru.

Nie ma tutaj żadnej reguły. Czysty przypadek. Mówię Ci to z własnego doświadczenia.

ocenił(a) film na 8
julij

Bardzo ładnie to opisałes. Zgadzam się.

julij

przygnębiający jest 1 sezon "The Mill" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones