PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114454}
7,6 12 568
ocen
7,6 10 1 12568
7,6 19
ocen krytyków
Takiego pięknego syna urodziłam
powrót do forum filmu Takiego pięknego syna urodziłam

Uwielbiam ten krótki metraż. Nie chodzi o to żeby oceniać, ale żeby wczuć się w sytuację, a to jest całkowicie i bezsprzecznie moja sytuacja. To jest uniwersalny absurd domowy za który kocham ten film i też za to jak bardzo się w tym obrazie odnajduję. :)

ocenił(a) film na 9
Dekafonia

Nie tylko Ty ;) Wraz z rodzicami śmialiśmy się niemalże przez cały film.

Dekafonia

Naprawdę potrafisz pisać o tym z takim dystansem, bez żalu, frustracji. Czyżby to obojętność, tak charakterystyczna w przypadku osób naznaczonych mimo woli piętnem dysfunkcyjnej rodziny(czytaj przypadek z filmu). Nie wyobrażam sobie żeby osoba przezywająca dzień po dniu pranie mózgu, potrafiła podejść do tego z taką rezerwą, skwitować swoją sytuacje lekko prześmiewczym, autoironicznym komentarzem.

Prawdopodobnie twoja rodzina nie ma nic wspólnego z tą przedstawioną w filmie, albo nie jest ci znane pojęcie "toksycznego rodzica".

ocenił(a) film na 9
hubo84

Jak już wielu badaczy dowodziło, nasze Superego jest toksyczne. W końcu jesteśmy zanurzeni w społecznych uwarunkowaniach, które są o wiele bardziej krzywdzące niż kochająca się, ale nie mogąca znaleźć porozumienia, rodzina.

Dekafonia

Wyrosłaś może na nieudacznika, badż narcyza?

ocenił(a) film na 9
hubo84

Zgadza się :)

Dekafonia

Ja sie nie smieje. Odwaznie podjelas temat, wiec probuJe COS ustalic.

ocenił(a) film na 9
hubo84

Chyba taka analiza do niczego nie doprowadzi :)

Dekafonia

Nie nalegam, pewnie masz rację. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
hubo84

Pozdrowienia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones