PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1046}

Taksówkarz

Taxi Driver
7,8 236 917
ocen
7,8 10 1 236917
8,5 53
oceny krytyków
Taksówkarz
powrót do forum filmu Taksówkarz

Spore rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Rozczarowanie tak duże, że ciężko cokolwiek więcej z siebie wykrzesać. Nudne, wręcz banalne przedstawienie problemów trapiących ówczesne społeczeństwo, płytkie dialogi godne pożałowania, niezwykle irytująca postać głównego bohatera i potwornie nużąca akcja filmu. ,,Taksówkarz" nie posiada w sobie niczego, co mogłoby przyciągnąć uwagę widza podczas tego niespełna dwugodzinnego miernego seansu. Może z wyjątkiem pięknej Cybill Shepherd, stanowiącą największą ozdobę filmu Scorsese'a. Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu ,,Taksówkarza".

ocenił(a) film na 3
jszuflita

Super ta świadomość że nie jestem jedyny

ocenił(a) film na 4
jszuflita

Uff, jest nas więcej zawiedzionych filmem ;)

jszuflita

Inaczej odbierasz film ponieważ świat za bardzo się zmienił. Żyjesz w mocno innym świecie także filmowym.

jszuflita

Żeby ten film był czymś więcej niż zmarnowane 2 godziny trzeba być też fanem Scorsese. Chociaż trochę. Dla mnie mocna 8 i stałe miejsce w historii kina. Tak jak Władca pierścienia, które dla mnie jest nudne jak flaki z olejem kilkugodzinnym popisem grafików komputerowych a nie aktorów, scenarzystów i reżysera.

ocenił(a) film na 9
julek1947

"Żeby ten film był czymś więcej niż zmarnowane 2 godziny trzeba być też fanem Scorsese."???

ocenił(a) film na 9
jszuflita

To nie wiem, szybkich i wściekłych sobie obejrzyj

ocenił(a) film na 9
Abatoniki

Ten koleś obejrzał chybe wszystkie "klasyki" kinematografii z cyklu "Szybcy, wściekli bezmózgowcy" i ocenił na 6-8. Komentarz zbyteczny. Joachim jest po prostu zbyt durny na Taksówkarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones