PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119090}
5,5 7 228
ocen
5,5 10 1 7228
4,7 3
oceny krytyków
Tamara
powrót do forum filmu Tamara

już od początku miałem ochotę własnoręcznie porąbać siekierą 90% bohaterów filmu i tylko czekałem, aż zrobi to Tamara. niestety potem ona też okazuje się pier***nięta [niestety w negatywnym sensie]. fabuła jest głupia, zżyna elementy z "carrie", "prom night" , "szkoły czarownic" i kilku innych filmów, postaci przerysowane i dialogi irytujące. aktorstwo ujdzie w tłoku. wyreżyserowane to też nie jest rewelacyjne. do tego mało mocnych scen. ale oglądałem z dużym zainteresowaniem, przynajmniej pierwszą połowę filmu. ogólnie ok, można obejrzeć, ale naprawdę nie rozumiem czym ludzie tu się zachwycają.

ps: świetna była scena jak Tamara "spedaliła" tych dwóch dupków :)

kangur_msc_CM

jak moze byc zerzniete z filmu ktory zostal wydany 3 lata pozniej? Rezyser podrozuje w czasie?

ocenił(a) film na 5
Amadik100

Carrie - 1976, Prom night - 1980, Szkoła czarownica - 1996, Tamara - 2005. Jeszcze jakieś pytania?

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

No że fabuła zerznięta z Carrie to bym się jednak kłócił ale możliwe że film ten był inspiracją dla Tamary :D

ocenił(a) film na 5

napisałem, że "zżyna elementy".

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

Ok, masz racje moje niedopatrzenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones