PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119090}
5,5 7 231
ocen
5,5 10 1 7231
4,7 3
oceny krytyków
Tamara
powrót do forum filmu Tamara

patrze sobie a moi filmwebowi znajomi ocenili ten film na 10, 9 i 8 i szczena mi opadła. Ja tu się waham między 3 i 4 a oni takie noty, buahahah. Ten film to żenada. Jak można temu filmowi dać 10?? nieporozumienie...

ocenił(a) film na 8
iwona1510005

film jest dobry fabuła bardzo ciekawa wykonanie również

lolexX123

tak, podobnie jak hannah montana

ocenił(a) film na 3
iwona1510005

SPOILER SPOILER SPOILER!!!






Jak dla mnie cały film to dno. Ale zakończenie było wręcz żenujące. Ot co, zranione siekierą ciało naszej ślicznotki w trybie natychmiastowym regeneruje się. Tamara informuje, że jest nieśmiertelna, po czym super-heros-nauczyciel, dla dobra pozostałych ofiarnie rzuca się razem z nią z dachu i... oboje umierają... I tu nasuwa się pytanie: WHAT THE FU CK?! Gdzie ta nieśmiertelność? Spoko... Od siekiery nie umrze, ale jak zleci z dachu to już kaplica... Jak dla mnie jedno wielkie nieporozumienie

magda_pawlicka1

dokładnie, ten film to jedna wielka bajka, był śmieszny i tyle

ocenił(a) film na 3
magda_pawlicka1

bo to zaklecie z milosci do niego ja ozywilo. jezeli nauczycielek zaliczy zgon, to ona tez automatycznie umiera(zaklecie przestaje dzialac). co nie zmienia faktu, ze film jest slaby. gra aktorska tez- szczegolnie tych kolesi dwoch.

ocenił(a) film na 7
HuggyBear

Ale tych "kolesi dwoch" sie niezle "zabawilo" he he ;)

iwona1510005

Lepiej filmowi Tamara dać 10 punktów niż 3 Filmy fabularne nie są odzwierciedleniem rzeczywistości ale jej wyobrażeniem twórców Pewne nierealne elementy obrazu nie mające odniesienia do rzeczywistości to magia kina Ukazane i poruszane tematy w filmach mogą być przedstawione na różne sposoby z wykorzystaniem symboliki przenośni obrazu Sam temat filmu negatywne relacje wśród młodzieży jest aktualny i mający odzwierciedlenie w rzeczywistości Doszukiwanie się w filmach braku realnej rzeczywistości sprzyja negatywnemu odbieraniu filmów fabularnych i traci sens ich oglądania i oceniania Po co oglądać jakieś obrazy w galeriach jak można oglądać prawdziwe pejzaże choćby na ulicy

soulheart

chyba nie odróżniasz filmu fabularnego od fantasy

ocenił(a) film na 8
iwona1510005

Może nie zauważyłaś, ale to jest horror. Horrory nie kierują się realizmem.

angeldog

niby tak ale mało filmów wieją debilizmem jak ten. Idąc tokiem braku realizmu to równie dobrze mogli wypuścić z szafy smoki itp...

ocenił(a) film na 8
iwona1510005

Smoki? Dlaczego nie ;) A od tego filmu nikt nie wymaga wartości intelektualnych. Kto wymaga, ten się pomylił...

angeldog

możliwe, po prostu nie mój gust. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
iwona1510005

Też pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones